AdrenaliN Games

Adrenalin Games Cs 1.6 Italia

IndiceCalendarioFAQCercaLista UtentiGruppiRegistratiAccedi

Sunteti rugati sa intrati pe noul forum www.adrenalin-cs.com acesta va fii inchis !!

Condividi | 

kill_around

Andare in basso 
AutoreMessaggio
kill_around

MessaggioTitolo: kill_around   Dom Lug 10, 2011 1:35 pm

jucator BlaCk-F!r3[G]eR steam_ id STEAM_0:1:40220587 9942 ban permanent motiv neprezentare poze (3 la nr)...jucatoru l dupa amx_ss si amx_csay black 3 pictures at id mitrut_83@yahoo.com nu a avut nici o reactie....nici add in messenger nimica.solutia ban permanent.martori 1-fursec si cam toti de pe sv la 15:30 (10.07.2011).regret nu am asteptam la BlaCk-F!r3[G]eR..!
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo
gianni

MessaggioTitolo: Re: kill_around   Dom Lug 10, 2011 2:22 pm

NO PHOTOS - NO PARTY ....da eu l-as lasa sa le incarce pe forum asa de curiozitate
Visualizza il profilo http://csumbria.forumattivo.it/
kill_around

MessaggioTitolo: Re: kill_around   Dom Lug 10, 2011 2:28 pm

a prezentat pozele intr un tarziu prin insistente la toata lumea de pe sv prin steam....preferabil pe viitor sa foloseasca forumu l nu?.......pozele sunt ok. scot banu l.
Visualizza il profilo
kill_around

MessaggioTitolo: ban travel   Gio Lug 14, 2011 11:43 pm

ban aplicat jucatorului "travel" orele 02:00 am.motiv neprezentare de poze .martor toporculuneta(nume de cacat)dar martor:))) !daca urca pozele pe forum link etc...recomand sa se scoata banul in rest numai de bine!!! Razz
Visualizza il profilo
TraveL

MessaggioTitolo: Re: kill_around   Ven Lug 15, 2011 9:32 am

kill_around ha scritto:
ban aplicat jucatorului "travel" orele 02:00 am.motiv neprezentare de poze .martor toporculuneta(nume de cacat)dar martor:))) !daca urca pozele pe forum link etc...recomand sa se scoata banul in rest numai de bine!!! Razz

sincer, daca intri pe yahoo messenger, dai accept si te pui online pot trimite pozele.. stateai pe srv...! ai yahoo messenger in cs? nu cred... am postat pozele..
si fix toporulculuneta a primit ban pe un srv unde sunt admin pentru SPAM deci are tot motivul sa zica " dada travel cod, travel blablabla" pozele au fost postate..
repet. next intra pe yahoo.. ori da id corect.. intro poza sa vede clar ca scriam ca eram pe mess..
Visualizza il profilo
gianni

MessaggioTitolo: Re: kill_around   Ven Lug 15, 2011 1:37 pm

1. pt travel : DACA TOT TE LAUZI CA ESTI ADMIN AS VREA SA TE INTREB TU CUI FACI POZE LA TINE PE SERV : LA AIA CARE JOACA BINE SI AU SCOR SAU LA AIA CU 0 LA FRAGURI????????????????......si fiindca tot esti admin daca nu merge treaba cu messu dc nu ai cerut mail ?????????si i le trimiteai prin mail .
2. pt kill eu cind e pe asa ca merge rau messu sau etc etc etc nu imi ajung pozele pt un oarecare motiv le dau si mail si asta ...dureaza mai mult pe mail ca omu tre sa deschida mail -ul sa faca o arhiva si sa o trimita ....in fine( nu iti rup coglioni ca educatoarea cind iti dadea bulina neagra la gradinitza =)))) ci doar ti-am spus cum fac eu
Ospite
Ospite

MessaggioTitolo: Re: kill_around   Ven Lug 15, 2011 4:08 pm

Ia stai oleaca,acum zic si eu ceva din cate am inteles din toata disutia asta.Eu stau pe server mai mereu si kill intra aproape mereu pe la 11 12 noaptea pe svr si joka linistit mai da un blind mai face o poza etc...1.kill e admin cu experienta nu cred ca ar face asta2.eu am inteles ca kill nu a intrat pe mess.3 travel tu neai aratat niste poze care arata caai luat destroy si ca nu aveai cod dar de unde stim noi ca tu nu ai intrat pe mess sa ii dai pozele in urma urmei de asta tia dat destroy kill pentru ca nai dat pozele.GATA.(eu am citit tot am vazut si poze si tot si am facut un coment din cate am inteles Very Happy
TraveL

MessaggioTitolo: Re: kill_around   Ven Lug 15, 2011 7:24 pm

foarte corect ce spui fursecutz, ai lasat coment pe ce ai inteles.. eu am facut copy/paste din consola la id-ul care la scris.. dca dadea e-mail trimiteam si acolo.. nu am probleme sa trimit poze .. daca nu a mers mess lui, sau a dat id gresit eu nam dici o vina... aici e vorba de sinceritate.. daca chiar problema a fost " travel nu a dat poze" dece a trebuit un destroy? sa futa cs-ul? era de ajuns un simplu ban.. destroy-ul la dat pentru un motiv fix.. care lam scris inainte..
dupa blind a vazut ca nu aveam nimic.. a dat pozele.. si 1m si 30 de sec direct destroy.. el nu sa prezentat in mss.. aici trebe doar sa zica adevarul.. eu nu am nici un interes sa mint dca ampus pozele aici..

pentru gianni: STAI EASY MAN .. nu te altera... poate e pretenul tau..poate nu..dar poti sai ti cat vrei parte.. eu nu ma laud de admin.. dar sincer un destroy in lok de ban .. a fost doar pentru ca era nervos kill... ca alfel nu e motiv sa futa cs-ul .. inuraturi nu au fost.. eu am postat un link q 5 poze... 3 facute de el si 2 de destroy.. a 2 chestie .. daca am pe cineva suspect.. eu fac asa.. ( daca sunt admins online amx_chat .. " credeti ca are ceva cod? ma pun spect sa vad" 2- dau blind ( si daca blindul nu tot deauna iti arata ca are wall... ar fii doar un flash permanent si nu prea tot timpul are legatura q wallhack) 3- fac poze, dau id.. si astept cat trebe.. ( sincer in 4 ani de admin nu am vazut ppoze modificate... habar nam ce poze sa modific.. si daca chiar a fost suspectul .." travel daca iti ia asa mult timp .. sigur modifici pozele"

dupa voi.. intru pentru a 2 oara pe server.. la 2 noaptea.. si am un interes sa ma pun eu..sa modific poze.. pentru? sa nu cumva sa iau ban? cu ip dinamic si cu change nume intru orkum.. puteam sa fac asa daca ascundeam ceva..

acum ce sa zic.. puteti sai tineti parte.. sami dati in continuare ban.. sa faceti chiar ce vreti..eu o sa intru in continuare daca sunt bine venit.. daca nu asta e .. nu mor.

ps. gianni exista but q wall.. q scor 7 - 8 si q wall.. am avut cazuri si cu scor de but!

BAFTA ALL si gg.

TraveL
Visualizza il profilo
gianni

MessaggioTitolo: Re: kill_around   Ven Lug 15, 2011 7:31 pm

1. IL CUNOSC PE KILL CIT TE CUNOSC SI PE TINE doar ca el joaca mai des cu noi ,tu pe alte serv chiar si din ro (daca imi amintesc bine) si parca te.ai lasat si dupa te-ai reapucat in fine
2. EU CE AM VRUT SA SPUN E CA DACA AI SCOR BUN MAI MEREU TRE SA TE ASTEPTI LA CHESTII DIN ASTEA CU POZE .
3. HAVE FUN SI ASA AI ZIS CA AI DINAMIC ASA CA NU AI NEVOIE DE UNBAN
4. IN PHOTO SHOP EXISTA O FUNCTIE CARE ITI PERMITE SA ALEGI UN ANUMIT PUNCT SAU PARTE A UNEI POZE SI SA COLOREZI IN ALTA PARTE REDIND TONALITATILE DE CULOARE DIN ZONA SELECTIONATA DE TINE .......CRED CA UN COPIL DE 8 ANI REUSESTE SA MODIFICE O POZA DACA SE PUNE PE PHOTO SHOP VREO SAPT MAXIM

e adevarat ce zici tu de aia cu 7-8 cu wh dar aia sunt roboti care ii faci cu tot cu wall:))
TraveL

MessaggioTitolo: Re: kill_around   Ven Lug 15, 2011 8:01 pm

gianni ha scritto:
1. IL CUNOSC PE KILL CIT TE CUNOSC SI PE TINE doar ca el joaca mai des cu noi ,tu pe alte serv chiar si din ro (daca imi amintesc bine) si parca te.ai lasat si dupa te-ai reapucat in fine
2. EU CE AM VRUT SA SPUN E CA DACA AI SCOR BUN MAI MEREU TRE SA TE ASTEPTI LA CHESTII DIN ASTEA CU POZE .
3. HAVE FUN SI ASA AI ZIS CA AI DINAMIC ASA CA NU AI NEVOIE DE UNBAN
4. IN PHOTO SHOP EXISTA O FUNCTIE CARE ITI PERMITE SA ALEGI UN ANUMIT PUNCT SAU PARTE A UNEI POZE SI SA COLOREZI IN ALTA PARTE REDIND TONALITATILE DE CULOARE DIN ZONA SELECTIONATA DE TINE .......CRED CA UN COPIL DE 8 ANI REUSESTE SA MODIFICE O POZA DACA SE PUNE PE PHOTO SHOP VREO SAPT MAXIM

e adevarat ce zici tu de aia cu 7-8 cu wh dar aia sunt roboti care ii faci cu tot cu wall:))

nu jok in ro am lag frt mare...nam jucat nici o data.. poate altu q nikul ca al meu..
ok.. ma astept la poze.. dar macar sa dee accept la mess.. sau un e-mail
nam photoshop.. nu l'am folosit nici o data .. si nu o sal folosesc nici o data.. sa nu vb sa modific o poza pentru? cum ai zis ci tu.. ip dinamic ne e nevoie de unban..
eu nu am cerut unban .. am zis doar ce sa intamplat..si am pus pozele.. asa sper sa inchidem subiectul ..
jucatori roboti.. si daca i faci si au wh.. un admin corect da ban nu? Smile

infine.. sper sa ne intelegem bine de acum.. bafta

Visualizza il profilo
gianni

MessaggioTitolo: Re: kill_around   Ven Lug 15, 2011 8:45 pm

o mai fi fost alti " calatori" pe play-cs prin 2008 parca era ...nu e pub ca serv nu mai exista ;
incet o sa te cunoasca lumea si o te intelegi bine cu tot poporul jucaush
kill_around

MessaggioTitolo: Re: kill_around   Dom Lug 24, 2011 12:46 am

regret sincer travel din motive oarecum evidente-nu e scopu l meu sa dau ban la playeri(vezi banlistu l meu este cam gol),in schimb niciodata nu am cerut poze nimanui sisa nu deschid messul?te rog frumos !daca din varii motive nu ai prezentat pozele la mine atunci nu este vina mea.si la poze las maxim 5 min pentru trimis.ip dynamic deci fara probleme intri / sv.sper sa nu mai avem astfel de discutii.pare rau colegii ptr. discutiile iscate(nu vroiam decat sa fac un check la travel si sa mi continui jocul).multumesc .
Visualizza il profilo
kill_around

MessaggioTitolo: Re: kill_around   Ven Lug 29, 2011 10:30 pm

nume player -willage ! ban permanent motiv neprezentare poze. dupa ce i am facut poze a iesit de pe sv la apx 3 min....+si era suspect de foarte mult timp.STEAM_0:0:5144350
Visualizza il profilo
Ospite
Ospite

MessaggioTitolo: Re: kill_around   Ven Ago 05, 2011 7:38 pm

Si eu odata ii facusem poze...iam scris id de mess si e-mail si iam dat aprox 5 min chiar si mai mult....nu mi lea dat si iam dat ban dar intrun sfarsit mia dat pozele prin e-mail si iam scos banu...oricum ai facut bine,mie unu nu mi se parea deloc curat...
Contenuto sponsorizzato

MessaggioTitolo: Re: kill_around   

kill_around
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
AdrenaliN Games :: SERVER ONLINE ::  -_AdreNaliN_- Game Cs 1.6  :: BanList AdreNaliN-
Vai verso: