AdrenaliN Games
Vuoi reagire a questo messaggio? Crea un account in pochi click o accedi per continuare.

AdrenaliN Games

Adrenalin Games Cs 1.6 Italia
 
IndiceCercaUltime immaginiRegistratireferitor la awp_bycastor32 Server10referitor la awp_bycastor32 Order10referitor la awp_bycastor32 Contac10Accedi

Sunteti rugati sa intrati pe noul forum www.adrenalin-cs.com acesta va fii inchis !!


 

 referitor la awp_bycastor32

Andare in basso 
4 partecipanti
AutoreMessaggio
gianni

gianni


Messaggi : 69
Data d'iscrizione : 01.06.11
Località : civitavecchia

referitor la awp_bycastor32 Empty
MessaggioTitolo: referitor la awp_bycastor32   referitor la awp_bycastor32 I_icon_minitimeMar Ago 16, 2011 12:24 pm

ar trebui sa luam o decizie in legatura cu domnii awpishti-castori care iau armele din casa deci

JUCAM SI CU ARMELE DIN CASA SAU NUMAI CU COADA DE MATURA AIA VERDE DIN DOTARE??????????



ca eu vreau sa multumesc pe toata lumea da daca le zic sa nu mai ia armele se oftica ca cica nu e free , daca le zic cu armele se oftica zmeii cu awp.mdl(stiti voi ce e ala)..si tot asa
Torna in alto Andare in basso
http://csumbria.forumattivo.it/
Ospite
Ospite




referitor la awp_bycastor32 Empty
MessaggioTitolo: Re: referitor la awp_bycastor32   referitor la awp_bycastor32 I_icon_minitimeMar Ago 16, 2011 1:43 pm

Eu as zice sa se poata juka cu arme din casa,daca tot is acolo inseamna ca se pot uza,si in plus nu ne mai batem gura sa le zicem sa nu ieie arme din casa sa le dam slay sau kick,nu are rost,daca armele sunt acolo se pot uza...bft
Torna in alto Andare in basso
FpR




Messaggi : 36
Data d'iscrizione : 17.07.11

referitor la awp_bycastor32 Empty
MessaggioTitolo: Re: referitor la awp_bycastor32   referitor la awp_bycastor32 I_icon_minitimeMar Ago 16, 2011 2:02 pm

eu sunt ce iasa ce nu iasa Smile) imi plac si armele si awp Smile deci daca credeti voi owneri ca ii mai bine sau mai rau .. eu ma bag dupa voi Very Happy
Torna in alto Andare in basso
baraca2011

baraca2011


Messaggi : 28
Data d'iscrizione : 11.07.11

referitor la awp_bycastor32 Empty
MessaggioTitolo: baraca    referitor la awp_bycastor32 I_icon_minitimeMar Ago 16, 2011 2:31 pm

fpr nu fii lingau au rupt pula cu armele lor din casa mai bine sa le scoatetii asa nu mai are nimeni de zis nimik ca pana la urma urmei e mapa de awp nu???? respekt all
Torna in alto Andare in basso
Ospite
Ospite




referitor la awp_bycastor32 Empty
MessaggioTitolo: Re: referitor la awp_bycastor32   referitor la awp_bycastor32 I_icon_minitimeMar Ago 16, 2011 3:29 pm

deci nu inteleg de ce nu sar putea uza armele din casa....deci daca mapa e facuta asa cu armele alea in casa atunci inseamna ca se pot uza...
Torna in alto Andare in basso
FpR




Messaggi : 36
Data d'iscrizione : 17.07.11

referitor la awp_bycastor32 Empty
MessaggioTitolo: Re: referitor la awp_bycastor32   referitor la awp_bycastor32 I_icon_minitimeMar Ago 16, 2011 3:55 pm

BA BARACA . inca ceva lingau nu is dar nici de armele lor nu imi e frica . facem asa .. tu cu arma eu cu awp .. sau mai bine tu cu arma si eu cu pistol daca iei 10 din 15 atunci is contra Smile ok ? daca iau eu 7 din 15 Smile atunci iti dai edit la mesaj si scri ... SUNT FAN FpR .. Razz ok ?
Torna in alto Andare in basso
predator

predator


Messaggi : 85
Data d'iscrizione : 18.05.11
Età : 44
Località : ita BRESSANONE ro ROMAN

referitor la awp_bycastor32 Empty
MessaggioTitolo: Re: referitor la awp_bycastor32   referitor la awp_bycastor32 I_icon_minitimeMar Ago 16, 2011 9:51 pm

wa daca vor awp atunci awp sa fie daca nu sa voteze alceva DECI AWP SE JOACA DOR CU AWP RESTU SLAY KICK
Torna in alto Andare in basso
 
referitor la awp_bycastor32
Torna in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi in questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum.
AdrenaliN Games :: SERVER ONLINE ::  -_AdreNaliN_- Game Cs 1.6  :: Discussioni e Propposte-
Vai verso: