AdrenaliN Games
Vuoi reagire a questo messaggio? Crea un account in pochi click o accedi per continuare.

AdrenaliN Games

Adrenalin Games Cs 1.6 Italia
 
IndiceCercaUltime immaginiRegistrativa chemati admini!? Server10va chemati admini!? Order10va chemati admini!? Contac10Accedi

Sunteti rugati sa intrati pe noul forum www.adrenalin-cs.com acesta va fii inchis !!


 

 va chemati admini!?

Andare in basso 
4 partecipanti
AutoreMessaggio
Ospite
Ospite




va chemati admini!? Empty
MessaggioTitolo: va chemati admini!?   va chemati admini!? I_icon_minitimeSab Ago 27, 2011 4:51 pm

ce admini sunteti voi ma? cateodata bagati anumite harti care CT toaaaata harat o tine in rush,unii admini se baga si ei CT si fac si ei rush,si apoi toti tero zic la admini sa potoleasca rushu CT si ei nimic ba mai mult daca te rasteshti la ei iti da gag,azi psycic cryminal era unu care il chema "L" si era codat si psychic nu stia sai dee ban,noroc ca era alt admin mai capabil,care stia de amx_banmenu,apoi ma inntreb de ce au graduri asa mari ca owneri sau good,defapt e usor sati dai seama : ori ca platesti mai mult,ori ca esti pretenu fondatorilor,daca esti pretenu fondatorilor poti sa fii sigur ca ai owner fara cerere admin,si poti sa fii admin si pe alt svr,tip darkspider e admin si pe residence(e owner) iam zis lu asasyno si el a zis ca e pretenu lui,apoi camora a 2 zii a scris ca face ca ii suspendeaza adminul..dar nimic,a 2 zii avea admin..dar nu asta e chestia...chestia e ca cnd CT fac rush sau eu stiu este unu care tea omorat prin perete,di ii zici la admin sa ii dee un blind (@ nume ) nici nu te baga in seama,sau cu rushu al fel,ii zici sa faca ceva si nu te baga in seama,ba mai mult se duce si el CT si face rush...
Torna in alto Andare in basso
gianni

gianni


Messaggi : 69
Data d'iscrizione : 01.06.11
Località : civitavecchia

va chemati admini!? Empty
MessaggioTitolo: Re: va chemati admini!?   va chemati admini!? I_icon_minitimeSab Ago 27, 2011 5:50 pm

mah furs ca mai peste tot in lume sunt lucruri care merg cum trebuie si alea care nu prea ..... asta cu adminu pe 2 serv este inadmisibila parerea mea...poi cu jocul nu mai are rost sa ne consumam pe cine face rush si cine nu ca asta e serv nostru: are 2 categorii : rush si camp ...eu nu mai dau slay de mai bine de o luna ...sper ca in acest mod ( adica noi fiind mai indulgenti ) sa adunam lumea si sa fie full mereu, si cu treaba cu banii Camora cind a avut la tinut ani pe banii lui acuma nu mai are asta este punem si noi care cum putem ..si chiar daca nu puneam nu prea este facultate de admini sau scoala profesionala ......experientza fiecaruia este individuala ......adica o dobindesti in timp....ceea ce vreau sa spun ca ori fara ori cu bani tot astia am fi cind adminam, certo ca acuma mai este o categorie de SAVANTZI NUCLEARI care s-au gindit ca daca joci pericol ai fi si un bun admin ...parerea mea este ca sunt cele mai diferite 2 lucruri din lume fragul si rabdarea( incluzind orele care le pierzi aiurea pe x si pe y si pe demo si pe mess si pe tot in general). Eu cred ca sunt minim 3 care nu au facut o poza ....deci intr-un fel iti dau dreptate ca sunt ca plantele de ornament ..asta este
Torna in alto Andare in basso
http://csumbria.forumattivo.it/
Ospite
Ospite




va chemati admini!? Empty
MessaggioTitolo: Re: va chemati admini!?   va chemati admini!? I_icon_minitimeSab Ago 27, 2011 6:55 pm

nare treaba bani,alea alea cu topicu asta...eu lam facut ca mereu cnd sunt pe svr. ct fac rush,si tot zic de zcei de mii de ori la admin si el nu face nimic,ba mai mult imi da gag (dar asta nare importanza) chestia e asta,si nu numai eu imi bat gura cu admini zicandule sa faca ceva ci majoritatea tero, oameni pana la urma se enrveaza si zic ca admini sunt asa si asa si iese apoi,boh nush,dar ADMINILOR incercati sa va ganditi cateodata la ce zic si playeri nu numai la jok si la frage,ca de asta sunt admini,ca sa nu fie serveru o teroare...bft
Torna in alto Andare in basso
A$A$YNO

A$A$YNO


Messaggi : 129
Data d'iscrizione : 17.05.11
Età : 39
Località : Fano

va chemati admini!? Empty
MessaggioTitolo: Re: va chemati admini!?   va chemati admini!? I_icon_minitimeSab Ago 27, 2011 9:52 pm

Deci tu fursecutz poate pe undeva ai dreptate !!
Dar trebuie sa intelegi de ce darkspider vrea admin la noi pe sv!!!
Pt ca darkspider este un jucator bun si ca i sa rupt toate alea sa trimita in fiecare zi poze la toti adminii ca tine care deabia au inceput sa admineze sau care sunt fixati domnule ca este codat..
Deci voi nu intelegeti ca mai sunt playeri care stiu sa JOACE stie joku asta tu te jucai cu puta in nisip fursecutz=))Poate cand el juca cs sau altii..
Tu ai in fiecare zi ai ceva de spus ca domlle ala nu stiu ce ala nustiu ce!!!
Noi te-am tinut pe tine stii bine ca nu stiai nici macar un blind sa dai etc.
si nu incerca de fiecare data cand apare cineva sa creezi probleme si discutii..te rog frumos
Cand erai admin nu mai aveai numika de zis despre atatia admini acuma nici unu nu iti place.
Deci sa nu intelegi gresit noi avem nevoie si de ajutor pt a se plati dedikatul ca nu suntem prieteni cu BERLUSCONI ci muncim si noi !!
Poate tu inca nu stii ce inseamna sa muncesti si cu transpiratia pe care o lasi zi de zi la munca arunci bani pe CS ca sa aiba lumea unde sa se joace..De aia avem nevoie sa ne ajute fiecare cu ce poate!!!
Si toata lumea sare pe durkspider acuma???Si regula noastra este sa nu dam admini pe 2ua servere dar daca omu e satul de admini care abuza si fac poze si dau banuri in fiecare zi aiurea nu e nimeni vinovat!!!!
Intelege o data si pt totdeauna ca numai vrem discutii si plangeri aruncate la nimereala..
si cand erai tu admin ce ai putut face inpotriva rushului????AAA????Nika!!!
Iti spun eu ca daca sunt disperati sa faca fraguri ce crezi ca poti sa le faci???
Le dai slay
ok
Le mai dai odata nu mai vine pe sv!!!
SI tot asa o sa jok eu cu fursecutz baba oarba pe sv ca asa vrea el=))si poate vine siKeb Ady cu Predator si cu Camora ca daca Il vad fiind cu basmaua pe cap el o sa-mi dea ban,ca de ce l-am vazut=)))
BFT ALL

CINE NU MAI AJUTA SERVERUL CU BANI NU VA MAI AVEA ADMIN PUNCT SI DE LA CAP...=))
RESPECTATI SI VETI FI RESPECTATI
Torna in alto Andare in basso
Ospite
Ospite




va chemati admini!? Empty
MessaggioTitolo: Re: va chemati admini!?   va chemati admini!? I_icon_minitimeDom Ago 28, 2011 1:02 am

hahahahaha...lol...stai man linistit ca stiu mai bine ca tine playeri care joaka bine sau codati,va fac un exemplu :one shot ala are wall,cnd intra pe svr intra cu wall,cnd vede ca cineva zice ca el are wall sil scoate si se vede diferenta,si voi ii faceti poze is blin datunci,si nul prindeti,de exemplu acum scriu si e 3 dimineata,abaia am iesit de pe svr,si one shot avea wall clar dar cat se poate de clar si limpede,si nu numai eu ziceam mai erau vreo 2,si el incontinu scria /admin sa vada daca sunt admini online,deci va rog ca din cand in cand,cnd intrati pe svr sa ai dati un blind lu one shot,sal il inercati ca veti vedea...apoi asasyno eu daca inca mai aveam admin faceam ceva imptriva rushului,ma puneam 2 runde spec ,anunatm,inainte sa incepa runda,apoi dadeam slay,si apoi in runda urmatoare daca aceasi player facea rush ii dadeam kick,si ma puneam sa jok,dar daca vedeam ca continue CT cu rushu,iar ma puneam spec si tot asa...auzi cika nush eu playeri care joak bine si care nu =)) mai degraba voi nui cunoastet Smile dar infine...bft all!!!
Torna in alto Andare in basso
A$A$YNO

A$A$YNO


Messaggi : 129
Data d'iscrizione : 17.05.11
Età : 39
Località : Fano

va chemati admini!? Empty
MessaggioTitolo: Re: va chemati admini!?   va chemati admini!? I_icon_minitimeDom Ago 28, 2011 5:47 am

Eu cred ca nu ai inteles ce am scris eu acolo dar hai lasa...

Eu am zis ca daca le dam slay intruna Playeru se duce pe alt sv si mai vine la tine cand o sa fii tu Admin din nou Ok=))

Si nu inteleg ce vrei sa demonstrezi ca la 3 dimineata ala codat si nustiu cum

lasa ca vom avea admin de noapte deja am gasit unu..
BFT
Torna in alto Andare in basso
gianni

gianni


Messaggi : 69
Data d'iscrizione : 01.06.11
Località : civitavecchia

va chemati admini!? Empty
MessaggioTitolo: Re: va chemati admini!?   va chemati admini!? I_icon_minitimeDom Ago 28, 2011 6:26 am

Fursecutz* ha scritto:
hahahahaha...lol...stai man linistit ca stiu mai bine ca tine playeri care joaka bine sau codati,va fac un exemplu :one shot ala are wall,cnd intra pe svr intra cu wall,cnd vede ca cineva zice ca el are wall sil scoate si se vede diferenta,si voi ii faceti poze is blin datunci,si nul prindeti,de exemplu acum scriu si e 3 dimineata,abaia am iesit de pe svr,si one shot avea wall clar dar cat se poate de clar si limpede,si nu numai eu ziceam mai erau vreo 2,si el incontinu scria /admin sa vada daca sunt admini online,deci va rog ca din cand in cand,cnd intrati pe svr sa ai dati un blind lu one shot,sal il inercati ca veti vedea...apoi asasyno eu daca inca mai aveam admin faceam ceva imptriva rushului,ma puneam 2 runde spec ,anunatm,inainte sa incepa runda,apoi dadeam slay,si apoi in runda urmatoare daca aceasi player facea rush ii dadeam kick,si ma puneam sa jok,dar daca vedeam ca continue CT cu rushu,iar ma puneam spec si tot asa...auzi cika nush eu playeri care joak bine si care nu =)) mai degraba voi nui cunoastet Smile dar infine...bft all!!!



MI SE INTIMPLA SI MIE CHESTII DIN ASTEA PE CELELALTE SERV UNDE NU AM ADMIN DAR NU MA AGIT ..MAXIMU CE FAC SPUN DE CE PLEC CA X SAU Y ARE WH AIM MMMMM CE MAI ARE SI ASTA ESTE MAI SUNT SERVERE TATA
Torna in alto Andare in basso
http://csumbria.forumattivo.it/
predator

predator


Messaggi : 85
Data d'iscrizione : 18.05.11
Età : 44
Località : ita BRESSANONE ro ROMAN

va chemati admini!? Empty
MessaggioTitolo: Re: va chemati admini!?   va chemati admini!? I_icon_minitimeDom Ago 28, 2011 8:25 am

Fursecut deci noi nu cunostem playri ca jucam cs in ita de 4-5 ani cu aceiasi playeri si tu care abia ai aparut stii totul Smile si daca tot tii asa de mult la sv si la reguli de ce nu ai tinut si la adminul pe care lai avut . deci prima data uitate la defectele tale si dupa aia comenteazale pe a celorlantzi si cum a zis si asasyno cand ai intrat la noi pe sv cunostintzele tale de amxmodx erau 0 sa si vazut dupa felul in care adminai de asta ai fost suspendat de 3 ori inainte sa ramai fara admin deci lasa comentarile ca nici un alt admin nu a mai avut 3 sanse pt aceleasi greseli
Torna in alto Andare in basso
Ospite
Ospite




va chemati admini!? Empty
MessaggioTitolo: Re: va chemati admini!?   va chemati admini!? I_icon_minitimeDom Ago 28, 2011 2:48 pm

vine si el cu comentele lui de 2 lei 50 Smile ma face mai mult sa rad Very Happy
Torna in alto Andare in basso
Camora
Admin
Admin
Camora


Messaggi : 166
Data d'iscrizione : 16.05.11
Età : 41
Località : Italia/Pescara

va chemati admini!? Empty
MessaggioTitolo: Re: va chemati admini!?   va chemati admini!? I_icon_minitimeDom Ago 28, 2011 5:22 pm

Bha copilule... dute-n plm ca nui topic unde sa nuti bagi nasu... ai fost admin si tu... erai asa sfint?? nu mai rupe pl si ete din ochii nostri... fatti cazzi tua si nu ma invata cum sa administraz un server... (stie mai bine care are wal decit noi " bravo tie. ai 2 saptamini de practica admin dat te comporti ca un fondator care a uitat numarul la cite servere a fondat in ultimii 9 ani. ban pe foeum si pe toate serverele adrenalin.

TOPIC INCHIS
Torna in alto Andare in basso
https://adrenalincs.forumattivo.it
 
va chemati admini!?
Torna in alto 
Pagina 1 di 1
 Argomenti simili
-
» REGULAMENT ADMINI.
» Pentru toti admini !
» as avea o rugaminte la admini

Permessi in questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum.
AdrenaliN Games :: SERVER ONLINE ::  -_AdreNaliN_- Game Cs 1.6  :: Discussioni e Propposte-
Vai verso: