AdrenaliN Games
Vuoi reagire a questo messaggio? Crea un account in pochi click o accedi per continuare.

AdrenaliN Games

Adrenalin Games Cs 1.6 Italia
 
IndiceCercaUltime immaginiRegistratiDOI TINERI Server10DOI TINERI Order10DOI TINERI Contac10Accedi

Sunteti rugati sa intrati pe noul forum www.adrenalin-cs.com acesta va fii inchis !!


 

 DOI TINERI

Andare in basso 
2 partecipanti
AutoreMessaggio
Ady^87
Admin
Admin
Ady^87


Messaggi : 68
Data d'iscrizione : 17.05.11
Età : 36
Località : Ita.Castelfranco Veneto / Rom.Tecuci

DOI TINERI Empty
MessaggioTitolo: DOI TINERI   DOI TINERI I_icon_minitimeGio Giu 02, 2011 2:28 pm

Doi tineri erau casatoriti doar de doua saptamani. Sotul, desi era foarte indragostit, abia astepta sa iasa in oras cu vechii lui prieteni sa petreaca. Asa ca ii spuse sotiei: “Scumpa mea, vin repede.” “Unde mergi iubitel?” intreba sotia. “Merg pana la bar, draguto. Sa beau o bere.” Sotia spuse: “Vrei bere dragostea mea?” Deschise usa de la frigider si ii arata 25 de tipuri diferite de bere, din 12 tari diferite: Germania, Olanda, Japonia, India… Sotul nu stia ce sa faca, sigurul lucru pe care a fost in stare sa il spuna a fost: “Da, acadeaua mea… dar la bar… stii tu… au halbe inghetate…” Nu a apaucat sa termine fraza ca sotia il intrerupse: “Vrei halba inghetata iepuras?” si scoase din
congelator o halba atat de inghetata ca abia putea sa o tina in mana. Sotul devenise cam palid, dar spuse: “Da, motanel, dar la bar au tot felul de gustari delicioase… Nu stau mult, vin imediat. Promit. Ok?”
“Vrei gustari, papusel?” Deschise cuptorul si scoase 5 tavi cu diverse gustari aburinde (aripi de pui, ciuperci, coaste de porc…) “Dar draga mea… la bar… stii, se mai injura, se vorbeste urat…” “Vrei vorbe urate draga? … AUZI BA P**A! BEA-TI IN P**A MEA BEREA IN NENOROCITA AIA DE HALBA INGHETATA SI MANCA-TI RAHATURILE DE GUSTARI, PENTRU CA ESTI INSURAT, SI NU MERGI NICIUNDE!!! CLAR NENOROCITULE?!!!”
…si au trait fericiti pana la adanci batraneti….
Torna in alto Andare in basso
http://www.adrenalics.com
gianni

gianni


Messaggi : 69
Data d'iscrizione : 01.06.11
Località : civitavecchia

DOI TINERI Empty
MessaggioTitolo: Re: DOI TINERI   DOI TINERI I_icon_minitimeVen Giu 10, 2011 4:29 pm

=))................asa da ...............
Torna in alto Andare in basso
http://csumbria.forumattivo.it/
 
DOI TINERI
Torna in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi in questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum.
AdrenaliN Games :: ENTERTAINMENT :: Barzellette/Bancuri-
Vai verso: