AdrenaliN Games
Vuoi reagire a questo messaggio? Crea un account in pochi click o accedi per continuare.

AdrenaliN Games

Adrenalin Games Cs 1.6 Italia
 
IndiceCercaUltime immaginiRegistratiDestroy Delta  Server10Destroy Delta  Order10Destroy Delta  Contac10Accedi

Sunteti rugati sa intrati pe noul forum www.adrenalin-cs.com acesta va fii inchis !!


 

 Destroy Delta

Andare in basso 
5 partecipanti
AutoreMessaggio
MepHIsTo 6|6 DeltaXIII




Messaggi : 1
Data d'iscrizione : 15.07.11

Destroy Delta  Empty
MessaggioTitolo: Destroy Delta    Destroy Delta  I_icon_minitimeMar Lug 19, 2011 9:11 pm

1. Nick: MepHisTo 6|6 DeltaXIII
2.L'admin che ti ha bannato: ***UMBRIA***XXXL
3. Ip: 151.60.57.43

4. Ip/nome del server dove sei stato bannato: AdreNaliN ComunitY Oficial
5. Il motivo percui ti hanno bannato: Smile) perchè ho fatto frag dopo il blind
6. Data/Ora quando ti hanno bannato : 22:33:42 martedi 19 luglio 2011
7. Piccola spiegazione: Mi ha dato blind mentre stavo sparando, l'ho ucciso e poi il blind mi e comparso Smile), e il round successivo tutti che mi davano contro gente come RA3 Lucifer e mi insultavano senza che umbria muovesse un singolo dito pur sapendo cha e lui che ha sbagliato, Sad non ho niente con lui per carita tutti sbagliamo ma il fatto grave e che e stato assasyno a chiedere scusa mentre lui stava zitto e mentre spiegavo le mie ragioni sul server nn mi cagava neanche. Vorrei solo le sue scuse. Grazie
8. Prove (Screenshot/Demo): 2 sceenshot (https://redcdn.net/ihimg/photo/my-images/15/detrain320000a.png/) (https://redcdn.net/ihimg/photo/my-images/812/detrain320001t.png/)
Torna in alto Andare in basso
A$A$YNO

A$A$YNO


Messaggi : 129
Data d'iscrizione : 17.05.11
Età : 39
Località : Fano

Destroy Delta  Empty
MessaggioTitolo: Re: Destroy Delta    Destroy Delta  I_icon_minitimeMar Lug 19, 2011 9:25 pm

Very Happy Inca o data i-mi cer scuze Dellta pt adminu care inca nu stie cum functioneaza cu comenzile si cand ar trebuie sa dea blind etc...

Am fost martor la ce sa intamplat si el era in plina lupta cu adversaru,in timp ce el tragea sa activat blindu si a fost banat PT frag dupa blind:))

Acuma reinstleaza cs din cauza greselilor din stafful AdreNaliN

Inca odata i-mi cer scuze si speram sa nu se mai intample.

rog Pe Baraka NUME pe server UMBRIA..XXL...PREZENTZA PE FORUM !!!!!
SCUZELE AICI IN ACEST TOPIC multumesc..R3SP3CT ALL...
Torna in alto Andare in basso
Ospite
Ospite




Destroy Delta  Empty
MessaggioTitolo: Re: Destroy Delta    Destroy Delta  I_icon_minitimeMar Lug 19, 2011 11:46 pm

Voaiiiii....da ma supar de se mai intampla Very Happy . Sper ca nu te superi pentru asta si sper ca o sa continui sa intri pe svr nostru Very Happy .Hai ca ne mai auzim bft!
Torna in alto Andare in basso
predator

predator


Messaggi : 85
Data d'iscrizione : 18.05.11
Età : 44
Località : ita BRESSANONE ro ROMAN

Destroy Delta  Empty
MessaggioTitolo: Re: Destroy Delta    Destroy Delta  I_icon_minitimeMer Lug 20, 2011 4:05 pm

eram pe faza Very Happy dar asta no sa se mai intample ca camora o sa modifice pluging de blind sa se dea doar in primele 15 sec a rundei
Torna in alto Andare in basso
inf3rno

inf3rno


Messaggi : 56
Data d'iscrizione : 03.07.11
Età : 36
Località : Piacenza

Destroy Delta  Empty
MessaggioTitolo: Re: Destroy Delta    Destroy Delta  I_icon_minitimeMer Lug 20, 2011 4:16 pm

camora greseste daca il scoate,o mare greseala
ce codat se activeaza cum incepe runda?doar prostii
acum tine de admin sa fie atent sa dea la momentu potrivit nu cand trage omu
chiar daca adminu nu e spectator sa vada jucatoru sa dea blind cand e langa jucator si vede ce face
eu vam spus ca o sa se planga lumea .......
NIMIC PERSONAL!
Torna in alto Andare in basso
Ospite
Ospite




Destroy Delta  Empty
MessaggioTitolo: Re: Destroy Delta    Destroy Delta  I_icon_minitimeMer Lug 20, 2011 6:39 pm

Daca nu il scote se vor inatmpla multe de astea deacuma in colo,mai bine il scoate si gata,si la aia care activeaza wallu dupa cnd noi nu putem da blind dam blind de vreo 2 3 ori daca e suspect tare...
Torna in alto Andare in basso
baraca2011

baraca2011


Messaggi : 28
Data d'iscrizione : 11.07.11

Destroy Delta  Empty
MessaggioTitolo: Re: Destroy Delta    Destroy Delta  I_icon_minitimeMer Lug 20, 2011 6:48 pm

imi pare foarte rau nu am stiut ca trebuiesa dai in primele 15 sec sigur nu o sa se mai intample ca mi-au explicat admini mai mari imi cer SCUZE ....RESPEKT
Torna in alto Andare in basso
inf3rno

inf3rno


Messaggi : 56
Data d'iscrizione : 03.07.11
Età : 36
Località : Piacenza

Destroy Delta  Empty
MessaggioTitolo: Re: Destroy Delta    Destroy Delta  I_icon_minitimeMer Lug 20, 2011 9:20 pm

ba dar nu intelegi?
ADMINU TRE SA STEA ATENT SA NU DEA BLIND CAND NU TREBUIE,CE ESTE ASA GREU?
SAU NU SUNTETI IN STARE DE ASA CEVA?ATUNCI CE ADMINI MAI SUNTETI CAND NU PUTETI FACE ASTA?


TOATA LUMEA CERE ADMIN
PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO ADMIN ACCEPTAT ADMIN ACCEPTAT T/C T/C T/C
SI LA FINAL PE SERVER SE ALEGE PRAFU!!!!

baraca tu o sa inveti,acum nu e vorba de tine,ai gresit bun!
nu este treaba ca tre sa dai blind in primele 15 secunde!
ai facut bine ca ai dat blind,dar uitate mai intai sa nu aiba tinnta pe capu aluilalt si knd trage sa se intample ce sa intamplat
Torna in alto Andare in basso
 
Destroy Delta
Torna in alto 
Pagina 1 di 1
 Argomenti simili
-
» Destroy degeaba

Permessi in questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum.
AdrenaliN Games :: SERVER ONLINE ::  -_AdreNaliN_- Game Cs 1.6  :: Richieste UnBan-
Vai verso: