AdrenaliN Games
Vuoi reagire a questo messaggio? Crea un account in pochi click o accedi per continuare.

AdrenaliN Games

Adrenalin Games Cs 1.6 Italia
 
IndiceCercaUltime immaginiRegistratiHarti noi ??? Server10Harti noi ??? Order10Harti noi ??? Contac10Accedi

Sunteti rugati sa intrati pe noul forum www.adrenalin-cs.com acesta va fii inchis !!


 

 Harti noi ???

Andare in basso 
+4
gianni
FpR
dj_keb ak.47
Camora
8 partecipanti
AutoreMessaggio
Camora
Admin
Admin
Camora


Messaggi : 166
Data d'iscrizione : 16.05.11
Età : 41
Località : Italia/Pescara

Harti noi ??? Empty
MessaggioTitolo: Harti noi ???   Harti noi ??? I_icon_minitimeLun Ago 15, 2011 6:14 pm

stiti ce am sa va spun eu voua ??? nu mai rupeti.scatolele cu hartile voastre noi... am pus 6 harti noi cind am inceput sa pun hartile alia din 30 jucatori au ramas 3-5 fiindca nu joaca nimeni hartile care nu le cunoaste... intr-al 2-lia rind se trag foarte greu si lumia lasa serverul si pleaca... asa ca daca mai aud pe cineva ca sa saturat de dust2 si ca vria harti noi pe server... jur ca ia ban/destroy pe server si pe forum... plm 2 ore mam ftt sa pun hartile alia si la urma o sumedenie de mesaje pe steam ... man scoate harta aia ca se trage greu... scoate harta cialalta ca e naspa... scote a 3-ia farta ca nu intra nimeni... da plm azi si mine... voi stiti ce vreti??? nu mai rupeti atita pl ca nu mai suport presiunia asa sa le intru la toti in voie.
Torna in alto Andare in basso
https://adrenalincs.forumattivo.it
<sG>dj_keb ak.47

<sG>dj_keb ak.47


Messaggi : 48
Data d'iscrizione : 17.05.11
Età : 36
Località : como

Harti noi ??? Empty
MessaggioTitolo: Re: Harti noi ???   Harti noi ??? I_icon_minitimeMar Ago 16, 2011 8:06 am

=))sa enervat camora si are si dreptate.poate la un player ii place o anumita harta ca a jucat-o de mai multe ori dar poate la altii 10 playeri nu le place harta si fac scandal ca nu le place.se joaca cum sa jucat si pana acum numai ca hartile trebuiesc combinate intre ele.sunt multi admini care nu dau la vot train32 ca nu le place dar am observat ca playerii prefera harta asta.
Torna in alto Andare in basso
FpR




Messaggi : 36
Data d'iscrizione : 17.07.11

Harti noi ??? Empty
MessaggioTitolo: Re: Harti noi ???   Harti noi ??? I_icon_minitimeMar Ago 16, 2011 11:58 am

are si el dreptate pt ca la cate harti noi sunt .. nu s-au juca 10 la suta din ele Smile
cele mai jucate harti si cele mai frumoase sunt ..
De_dust2 De_dust De_inferno De_train32 (care nu se prea joaca) awp_bycastor32 (care ar tre sa se joace mai mult) De_nuke De_nuke_rarea de_kabul de_cpl_mill (care e frumoasa si nu se joaca) 35hp_ul care astazi am dat la vote si nu a iesit dar l-am bagat pt 15 minute ..ca am zis sa vada lumea cum e , pt ca putini au jucat aceea mapa si a ramas plin serverul Very Happy
In rest c-am ar trebui sa le scoti Smile acum e decizia ta Smile

O zi buna tuturor !!
Torna in alto Andare in basso
gianni

gianni


Messaggi : 69
Data d'iscrizione : 01.06.11
Località : civitavecchia

Harti noi ??? Empty
MessaggioTitolo: Re: Harti noi ???   Harti noi ??? I_icon_minitimeMar Ago 16, 2011 12:15 pm

dj_keb ak.47 ha scritto:
=))sa enervat camora si are si dreptate.poate la un player ii place o anumita harta ca a jucat-o de mai multe ori dar poate la altii 10 playeri nu le place harta si fac scandal ca nu le place.se joaca cum sa jucat si pana acum numai ca hartile trebuiesc combinate intre ele.sunt multi admini care nu dau la vot train32 ca nu le place dar am observat ca playerii prefera harta asta.





keb c.f.r-istul =)) ii place sa urce pe vagoane =)) si sa faca pipi la roata trenului =))
Torna in alto Andare in basso
http://csumbria.forumattivo.it/
baraca2011

baraca2011


Messaggi : 28
Data d'iscrizione : 11.07.11

Harti noi ??? Empty
MessaggioTitolo: baraca    Harti noi ??? I_icon_minitimeMar Ago 16, 2011 2:28 pm

lasa ca a sai dam amenda sau a sa dea spaga sa mearga cu nasu )))
Torna in alto Andare in basso
<sG>dj_keb ak.47

<sG>dj_keb ak.47


Messaggi : 48
Data d'iscrizione : 17.05.11
Età : 36
Località : como

Harti noi ??? Empty
MessaggioTitolo: Re: Harti noi ???   Harti noi ??? I_icon_minitimeMer Ago 17, 2011 7:31 am

SI CE VREI SA SPUI CU ASTA GIANI??VREI SA TE SUI SI TU CU MINE IN TREN NU PE TREN SI SA FACEM PIPI IMPREUNA???=))
Torna in alto Andare in basso
gianni

gianni


Messaggi : 69
Data d'iscrizione : 01.06.11
Località : civitavecchia

Harti noi ??? Empty
MessaggioTitolo: Re: Harti noi ???   Harti noi ??? I_icon_minitimeMer Ago 17, 2011 8:08 pm

IMAGINI INEDITE DIN DORMITORUL LUI KEB .....ASTA E PATUL :



Harti noi ??? Banimultibani

Torna in alto Andare in basso
http://csumbria.forumattivo.it/
Ady^87
Admin
Admin
Ady^87


Messaggi : 68
Data d'iscrizione : 17.05.11
Età : 36
Località : Ita.Castelfranco Veneto / Rom.Tecuci

Harti noi ??? Empty
MessaggioTitolo: Re: Harti noi ???   Harti noi ??? I_icon_minitimeMer Ago 17, 2011 10:31 pm

bai keb hai laso naibi de treaba . si tu nici macar o donatie pe sv Smile))) nu e frumos din partea ta, lumea se si mai ajuta, dar tu esti unu din ala cu bani sub saltea defapt la tine salteaua e sub bani:)))))))
Torna in alto Andare in basso
http://www.adrenalics.com
Camora
Admin
Admin
Camora


Messaggi : 166
Data d'iscrizione : 16.05.11
Età : 41
Località : Italia/Pescara

Harti noi ??? Empty
MessaggioTitolo: Re: Harti noi ???   Harti noi ??? I_icon_minitimeMer Ago 17, 2011 11:16 pm

)) plm keb esti un zgircit de ala care tine brinza in sticla cazzzo. gata data viitoare platesti dedicatul pe un an intreg... platesti redirectele lla toate serverile pe un an inainte si inca si domeniul unde vriau sa fac fastdownload care l-am ordinat dar nu am bani cu ce sa-l platesc asa ca vezi tu... platesti sau iti luam saltiaua si vei dormi pe paie ))
Torna in alto Andare in basso
https://adrenalincs.forumattivo.it
<sG>dj_keb ak.47

<sG>dj_keb ak.47


Messaggi : 48
Data d'iscrizione : 17.05.11
Età : 36
Località : como

Harti noi ??? Empty
MessaggioTitolo: Re: Harti noi ???   Harti noi ??? I_icon_minitimeGio Ago 18, 2011 6:10 am

gianina da de unde ai scos poza asta mi-ai pus camere de spionaj la mine in dormitor??=))nu e nici chiar asa patul meu ;)dar stii de ce ca mai am si comodinele.=))=))=)).mare paragladina de om mai esti giani dar cu toate astea ti voglio bene si asa=))
Torna in alto Andare in basso
baraca2011

baraca2011


Messaggi : 28
Data d'iscrizione : 11.07.11

Harti noi ??? Empty
MessaggioTitolo: baraca    Harti noi ??? I_icon_minitimeGio Ago 18, 2011 9:19 am

ce draku ba zgarcitule dane si noua ca santem saraci sa ne cumparam si noi cate un jaguar__)))))
Torna in alto Andare in basso
A$A$YNO

A$A$YNO


Messaggi : 129
Data d'iscrizione : 17.05.11
Età : 39
Località : Fano

Harti noi ??? Empty
MessaggioTitolo: Re: Harti noi ???   Harti noi ??? I_icon_minitimeSab Ago 20, 2011 12:08 pm

=)) lasa ma nu va mai certati ca-i inpart eu cu varu banii=))
Torna in alto Andare in basso
<sG>dj_keb ak.47

<sG>dj_keb ak.47


Messaggi : 48
Data d'iscrizione : 17.05.11
Età : 36
Località : como

Harti noi ??? Empty
MessaggioTitolo: Re: Harti noi ???   Harti noi ??? I_icon_minitimeLun Ago 22, 2011 8:15 am

stai k a venit si asasino varu sa imi dea o mana de ajutor=)),de akm va certati k varu pt imparteala k eu nu ma mai bag.=))=))cheers
Torna in alto Andare in basso
Pitic

Pitic


Messaggi : 29
Data d'iscrizione : 25.05.11

Harti noi ??? Empty
MessaggioTitolo: Re: Harti noi ???   Harti noi ??? I_icon_minitimeLun Ago 22, 2011 8:21 am

Tu faci imparteala cu mine si iti dau nr la piesa de muzeu Smile))
Torna in alto Andare in basso
 
Harti noi ???
Torna in alto 
Pagina 1 di 1
 Argomenti simili
-
» Harti noi

Permessi in questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum.
AdrenaliN Games :: SERVER ONLINE ::  -_AdreNaliN_- Game Cs 1.6  :: Discussioni e Propposte-
Vai verso: