AdrenaliN Games
Vuoi reagire a questo messaggio? Crea un account in pochi click o accedi per continuare.

AdrenaliN Games

Adrenalin Games Cs 1.6 Italia
 
IndiceCercaUltime immaginiRegistratide_dustvsaztec   map  Server10de_dustvsaztec   map  Order10de_dustvsaztec   map  Contac10Accedi

Sunteti rugati sa intrati pe noul forum www.adrenalin-cs.com acesta va fii inchis !!


 

 de_dustvsaztec map

Andare in basso 
4 partecipanti
AutoreMessaggio
uNikuL




Messaggi : 2
Data d'iscrizione : 15.08.11

de_dustvsaztec   map  Empty
MessaggioTitolo: de_dustvsaztec map    de_dustvsaztec   map  I_icon_minitimeMer Ago 17, 2011 2:42 pm

Nume : de_dustvsaztec
Jucatori : 32
Tip : defuze
Download : www.turboupload.com/ymraschvsh4c
Imagini :
www.postimage.org/image/33mut5zz8/
www.postimage.org/image/33mwgpch0/
www.postimage.org/image/33nd02tes/


""stiti ce am sa va spun eu voua ??? nu mai rupeti.scatolele cu hartile voastre noi... am pus 6 harti noi cind am inceput sa pun hartile alia din 30 jucatori au ramas 3-5 fiindca nu joaca nimeni hartile care nu le cunoaste... intr-al 2-lia rind se trag foarte greu si lumia lasa serverul si pleaca... asa ca daca mai aud pe cineva ca sa saturat de dust2 si ca vria harti noi pe server... jur ca ia ban/destroy pe server si pe forum... plm 2 ore mam ftt sa pun hartile alia si la urma o sumedenie de mesaje pe steam ... man scoate harta aia ca se trage greu... scoate harta cialalta ca e naspa... scote a 3-ia farta ca nu intra nimeni... da plm azi si mine... voi stiti ce vreti??? nu mai rupeti atita pl ca nu mai suport presiunia asa sa le intru la toti in voie.""

P.S - Camora : Nu te obliga nimeni sa bagi hartile care sunt propuse , noi doar facem o incercare sa mai schimbam hartile serv !
Torna in alto Andare in basso
ShQiPtAr




Messaggi : 49
Data d'iscrizione : 17.05.11

de_dustvsaztec   map  Empty
MessaggioTitolo: Re: de_dustvsaztec map    de_dustvsaztec   map  I_icon_minitimeMer Ago 17, 2011 4:31 pm

Bella questa ho giocato su questa mappa ed è molto bella, non sarebbe male averla Smile
Torna in alto Andare in basso
Camora
Admin
Admin
Camora


Messaggi : 166
Data d'iscrizione : 16.05.11
Età : 41
Località : Italia/Pescara

de_dustvsaztec   map  Empty
MessaggioTitolo: Re: de_dustvsaztec map    de_dustvsaztec   map  I_icon_minitimeMer Ago 17, 2011 4:33 pm

miam permis sa modific topicul asta ca sa puteti vedia pozele... da harta asta numaidecit o pun chiar acum o bag pe server ca imi place si mie
Torna in alto Andare in basso
https://adrenalincs.forumattivo.it
predator

predator


Messaggi : 85
Data d'iscrizione : 18.05.11
Età : 44
Località : ita BRESSANONE ro ROMAN

de_dustvsaztec   map  Empty
MessaggioTitolo: Re: de_dustvsaztec map    de_dustvsaztec   map  I_icon_minitimeMer Ago 17, 2011 4:41 pm

mapa e buna dor ca ct e in avataj
Torna in alto Andare in basso
 
de_dustvsaztec map
Torna in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi in questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum.
AdrenaliN Games :: SERVER ONLINE ::  -_AdreNaliN_- Game Cs 1.6  :: Discussioni e Propposte-
Vai verso: