AdrenaliN Games
Vuoi reagire a questo messaggio? Crea un account in pochi click o accedi per continuare.

AdrenaliN Games

Adrenalin Games Cs 1.6 Italia
 
IndiceCercaUltime immaginiRegistratiRclamatie Prastie  Server10Rclamatie Prastie  Order10Rclamatie Prastie  Contac10Accedi

Sunteti rugati sa intrati pe noul forum www.adrenalin-cs.com acesta va fii inchis !!


 

 Rclamatie Prastie

Andare in basso 
+3
A$A$YNO
FpR
Pitic
7 partecipanti
AutoreMessaggio
Pitic

Pitic


Messaggi : 29
Data d'iscrizione : 25.05.11

Rclamatie Prastie  Empty
MessaggioTitolo: Rclamatie Prastie    Rclamatie Prastie  I_icon_minitimeSab Ago 20, 2011 6:03 pm

Deci vreau sa.l reclam pe adminu prastie pentru destroy fara motiv si fara sa gandeasca ceea ce face pe cat ca ma jignit si iam zis sa nu ma jigneasca imi da slay si dupa destroy asa degeaba.
Vreau sa fie luate masuri si bla bla bla suspend 2-3 sapt chiar o luna
Dovada: https://redcdn.net/ihimg/photo/my-images/685/deinferno0001co.png/
https://redcdn.net/ihimg/photo/my-images/94/deinferno0000pb.png/
Torna in alto Andare in basso
FpR




Messaggi : 36
Data d'iscrizione : 17.07.11

Rclamatie Prastie  Empty
MessaggioTitolo: Re: Rclamatie Prastie    Rclamatie Prastie  I_icon_minitimeSab Ago 20, 2011 6:12 pm

*DEAD* PrasTie : sti cazzi con chi cazzo sto giocando
AdreNaliN] Jucatorul-[ete ctm me mato][Yo mate a] a zburat de pe AdreNalin din cauza Pingului pria mare
*DEAD* Pitic : prastie

*DEAD* Pitic : da nu stii romaneste?


?AsSasiN-' UbERsoLDat 3XPeRt'- is joining the Terrorist force
-_AdreNaliN_- Registrati sul nostro forum www.adrenalincs.com
tatutzu killed DarkSpider.it with m4a1
?RecommendMe connected
*DEAD* PrasTie : am zis sa stie toata lumea
*DEAD* Pitic : sau nu teau invatat la sc?

*DEAD* PrasTie : ce scriu
?RecommendMe is joining the Terrorist force
BlaCk-F1r3[G]^^ dropped
?BlaCk-F1r3[G]^^ has left the game
] amx_gag pitic 10 liniste
*DEAD* PrasTie : nu fi boot
*DEAD* Pitic : nu ma jigni

Pulce killed PlayeR with deagle
*DEAD* PrasTie : nu te mai baga in seama
] amx_slay pitic
*DEAD* DarkSpider.it : CYKAAA

[AMXX] Client "[Gag] Pitic" slayed
[Gag] Pitic died
*DEAD* Pitic : ca te fac sa plangi

] amx_destroy pitic
ADMIN PrasTie: Gag player 'Pitic' for 10 minutes. Reason: 'liniste'
[Gag] Pitic dropped



deci dupa discutia de mai sus .. eu nu ti-am facut nimik ok .. te-ai bagat in seama ca .. eu nu stiu romaneste Smile)
ba baiatule .. cu mine nu tre sa te bagi in seama cat timp nu iti am treaba ..
si nu mai zice ca fara motiv .. motivul e sus ..


CICA TE FAC SA PLANGI Smile)
Torna in alto Andare in basso
Pitic

Pitic


Messaggi : 29
Data d'iscrizione : 25.05.11

Rclamatie Prastie  Empty
MessaggioTitolo: Re: Rclamatie Prastie    Rclamatie Prastie  I_icon_minitimeSab Ago 20, 2011 6:18 pm

1 la mana pana sa ma faci boot nu team jignit
2 la mana nu ma lua pe mine cu baiatule ca nu m.ai crescut tu si nu ma cunosti
3 la mana nu mai suferi de admin in cel mai rau caz ma banai sau imi dadeai un gag sau kick nu destroy se cunoaste ca aveti prea multe comenzi in consola cumparate cu bani si va doare.n pix si aruncati cu ele inainte sa va ganditi bine la regulament!
Torna in alto Andare in basso
FpR




Messaggi : 36
Data d'iscrizione : 17.07.11

Rclamatie Prastie  Empty
MessaggioTitolo: Re: Rclamatie Prastie    Rclamatie Prastie  I_icon_minitimeSab Ago 20, 2011 6:22 pm

ma baiatule .. deci tu nu zice ca eu te-am jignit ca jignitul vine prin colegamentul de familie sau ca ti-o bag si ti-o scot .. cati ani ai ? Smile)
lasa-i pe fondatori sa gandeasca ce e de facut ..
si alta data nu te mai baga in seama :p
Torna in alto Andare in basso
Pitic

Pitic


Messaggi : 29
Data d'iscrizione : 25.05.11

Rclamatie Prastie  Empty
MessaggioTitolo: Re: Rclamatie Prastie    Rclamatie Prastie  I_icon_minitimeSab Ago 20, 2011 6:25 pm

Am 10 ani si 2 luni ! Si in loc sa ma joc cu papusi ma joc cs si ma cert cu tine Wink
Si nu ma mai cert cu tine ca n.am cu ce si astept ownerii sa decida!
Torna in alto Andare in basso
A$A$YNO

A$A$YNO


Messaggi : 129
Data d'iscrizione : 17.05.11
Età : 39
Località : Fano

Rclamatie Prastie  Empty
MessaggioTitolo: Re: Rclamatie Prastie    Rclamatie Prastie  I_icon_minitimeSab Ago 20, 2011 6:45 pm

Eu zic ca dreptate suta la suta nu are nimeni dintre voi doi asa ca aveti 50 la suta si 50 la suta

FPR Este avertizat ASTA ESTE PAREREA MEA si la urmatoarea abatere va fi suspendat

SI PT TINE PITIC DACA E I_MI CER EU SCUZE PT EL SI MA VOI RETRAGE DIN ACTIVITATEA DE FONDATOR IN PUTIN TIMP

SPER SA NU SE SUPERE NIMENI PE MINE

EU RESPECT PE TOATA LUMEA SI PE KEB
SI PE PREDATOR
SI PE CAMORA
SI PE ADY

SI PLAYERII CARE MA CUNOSC ACUMA SA REZOLVAM PROBLEMA ASTA SI VOM VEDEA!!!
Torna in alto Andare in basso
Camora
Admin
Admin
Camora


Messaggi : 166
Data d'iscrizione : 16.05.11
Età : 41
Località : Italia/Pescara

Rclamatie Prastie  Empty
MessaggioTitolo: Re: Rclamatie Prastie    Rclamatie Prastie  I_icon_minitimeSab Ago 20, 2011 6:57 pm

FPR eu inteleg ca... dar uite aici... Regulile nu sint doar pentru felperi si slots

1 Devi conoscere una delle lingue Rumeno / Italiano

2 Obbligatorio entrare sul forum minimo una volta al giorno
3 Evitare il ban/destroy senza motivi ma avendo delle prove"
4 Ogni giocatore bannato deve essere postato sul forum in tema Banlist AdreNaliN
5 Non stressate i giocatori con slap/slay senza motivi seri
6 Per insulti si usa solo il comando "amx_gag tempo motivo" e non destroy/ban
7 La mappa deve essere cambiata solo negli ultimi 5 minute con "amx_votemap maps maps maps"
8 Comunica/chedi agli admin sul server prima di effettuare un comando o di cambiare la mappa
9 Tutti i problemi tra admin devono essere risolti sul forum e non sul server


hai sa fim seriosi ca nu va inchipuiti cata munca si cita cheltuiala ca sa umplem serverul... dar principalul e ca trebuie sa mentinem plaerii din italia care juaca de demult pe server si inca de pe timpul umbriei.

Pitic ca sa nu te supere adminii pot sati dau immunitate... dar nu uita. ca immunitatia cum se da asa se scoate... nu inseamna ca poti sa te iai de orice admin fara sa fii pedepsit
Torna in alto Andare in basso
https://adrenalincs.forumattivo.it
FpR




Messaggi : 36
Data d'iscrizione : 17.07.11

Rclamatie Prastie  Empty
MessaggioTitolo: Re: Rclamatie Prastie    Rclamatie Prastie  I_icon_minitimeSab Ago 20, 2011 7:02 pm

ma frate .. hai sa fim seriosi Smile) uitate bine ca avea gag i-am dat gag doar ca nu a apucat sa se schimbe numele din cauza ca eram morti amandoi .. si dupa ce i-am dat gag mi-a scris ca ma face sa plang Smile) hai sa fim seriosi .. ia-mi adminu frate .. te chiar rog sa imi iei adminu .., este si aceea regula ca : UN ADMIN CAND INTRA PE SERVER NU TREBUIE SA TINA CONT DE PRIENTEI .. asta ai uitato ..
nb tuturor . pitic .. singura probleme e aceea ca iti sunt prieteni baieti . ca daca nu Smile nu mai erai pe server.. oricum pt mine a fost o placere Smile succes in continuare
Torna in alto Andare in basso
gianni

gianni


Messaggi : 69
Data d'iscrizione : 01.06.11
Località : civitavecchia

Rclamatie Prastie  Empty
MessaggioTitolo: Re: Rclamatie Prastie    Rclamatie Prastie  I_icon_minitimeSab Ago 20, 2011 7:05 pm

uite ce darnic e camora si din partea mea ai voie sa joci cu wall pe toate serverele care ne fac concurentza ....Very Happy...SI HAI LA JOACA CIND TE CHEM FAH TRASEISTO!!!!......fpr a decis la nervi tu ti-ai luat jucariile si ai plecat acasa...a fost exact ca la grupa mica la gradinitza
Torna in alto Andare in basso
http://csumbria.forumattivo.it/
Pitic

Pitic


Messaggi : 29
Data d'iscrizione : 25.05.11

Rclamatie Prastie  Empty
MessaggioTitolo: Re: Rclamatie Prastie    Rclamatie Prastie  I_icon_minitimeSab Ago 20, 2011 11:20 pm

Am de gand sa fac cerere de admin pe viitor dar deocamdata raman la player oricum o sa vedeti momentu in care o sa fac pentru ca o sa fie cand ma satur de codati pe server si ca restu nu fac nimic in privinta asta!
Torna in alto Andare in basso
Camora
Admin
Admin
Camora


Messaggi : 166
Data d'iscrizione : 16.05.11
Età : 41
Località : Italia/Pescara

Rclamatie Prastie  Empty
MessaggioTitolo: Re: Rclamatie Prastie    Rclamatie Prastie  I_icon_minitimeDom Ago 21, 2011 1:40 am

Domn FPR nu te supara... Pitic imi este asa un fel de prieten ca daca nu gresesc e prima data cind ne intilnim aici pe forum... nu-l cunosc si nici nustiu cum arata si ma doare in degetul mic cei cu el si cu viata sa. Adminul nu ti-l scot ca esti un admin serios si n-am pentru ce ti-l scoate si nici degind n-am. Daca schimbam adminii in toata ziua ar sa se inciapa iar blind, ss, ban, destroy la jucatorii buni care merita respect nu destroy. dar ca tiam postat regulile asta mai mult pentru ca sa le vada toti ca unii nici nu stiu ca exista regulile astia pe forum.

gianni Laughing frumoas-o Laughing Laughing Laughing poate mai vrei vrio 2 zile si tu in inchisoare ??
lu Pitic iam zis de immunitate ca am observat ca si B@R@C@ l-a deranjat caci nu-l cunoaste... dar noi doar jucam impreuna inca pe remus umbria... stim jucatorii vechi care si cu ce rasufla.
Torna in alto Andare in basso
https://adrenalincs.forumattivo.it
Ospite
Ospite




Rclamatie Prastie  Empty
MessaggioTitolo: Re: Rclamatie Prastie    Rclamatie Prastie  I_icon_minitimeDom Ago 21, 2011 1:51 am

Il cunosc si pe pitic si pe FpR,si nu vreau ca pitic sa intelegea ca il apar pe FpR dar daca va ganditi,daca Pitic nar fii inceput sa zica: Pitic : da nu stii romaneste?,dupa care sa continuie spunand Pitic : sau nu teau invatat la sc?,FpR nu iar fi zis "nu fii robot" in concluzie nu sar fi mai ajuns la cearta...bft si weekend placut!
Torna in alto Andare in basso
predator

predator


Messaggi : 85
Data d'iscrizione : 18.05.11
Età : 44
Località : ita BRESSANONE ro ROMAN

Rclamatie Prastie  Empty
MessaggioTitolo: Re: Rclamatie Prastie    Rclamatie Prastie  I_icon_minitimeDom Ago 21, 2011 7:10 am

fpr nu a procedat corect si o stii bn trebuia ssai daI gag care ai facuto daca tot a continuat kick si daca tot continua dupa asta ban 10 min eu propun scaderea unui grad adminului fpr drept sanctiune si fursecut nu poti zice ca ala daca nu zicea asa nu se ajungea acolo deci el putea sa zica ce vrea iar adminul trebuia sal sanctioneze corespunzator si conform regulamentului si hai sa incheim discutia asta
Torna in alto Andare in basso
gianni

gianni


Messaggi : 69
Data d'iscrizione : 01.06.11
Località : civitavecchia

Rclamatie Prastie  Empty
MessaggioTitolo: Re: Rclamatie Prastie    Rclamatie Prastie  I_icon_minitimeDom Ago 21, 2011 7:12 am

Camora eu singurul cu care m-am certat pe serv de cind sunt e ala care ia venit lui asa sa bata caru de mine...si ne-am injurat reciproc ,erai si tu pe serv, dupa care am iesit sa ma calmez,asta este se intimpla la toata lumea...de asta am spus ca a fost ca la gradinita, ca se putea rezolva in alte moduri.daca pitic la deranjat si pe domnu baraka...ii dam gag o sapt lu pitic ca sa cunoasca si el baietii)) si gata. Daca a fost invers, nu stiu episodul cu baraka vs. Pitic ...tac ca nu stiu ce si cum
Torna in alto Andare in basso
http://csumbria.forumattivo.it/
Camora
Admin
Admin
Camora


Messaggi : 166
Data d'iscrizione : 16.05.11
Età : 41
Località : Italia/Pescara

Rclamatie Prastie  Empty
MessaggioTitolo: Re: Rclamatie Prastie    Rclamatie Prastie  I_icon_minitimeDom Ago 21, 2011 10:24 am

eeeeee c...zooo ma baiti avem nevoie de un judecator pe server si forum. Laughing Eu am studiat 2 ani de Jurist... nustiu daca am zis bine pe romina. practic de avocat... dar viata nelinistita m-a dus pe la racoare pentru o bataie cu minele si picioarele pina se rup coastele si dintii si m-au fugarit de la universitate. dar ce am vrut sa spun am 2 ani de studio... ma propun judecator daca cineva are mai multi ani studiati dreptul si legia poftim... iati ciocanul de lemn in mina si fii judecator. cine e vinovat bam si la racoare... asa nu mai face nimeni plingeri pe admini ca 80 % ala care face plingeria e cel mai vinovat Laughing Laughing
Torna in alto Andare in basso
https://adrenalincs.forumattivo.it
<sG>dj_keb ak.47

<sG>dj_keb ak.47


Messaggi : 48
Data d'iscrizione : 17.05.11
Età : 36
Località : como

Rclamatie Prastie  Empty
MessaggioTitolo: Re: Rclamatie Prastie    Rclamatie Prastie  I_icon_minitimeDom Ago 21, 2011 5:16 pm

STATI ASA CA CAMORA A FOST SI LA JURIST.PITIC ESTI PRIETENU MEU ESTI CONSATEANU MEU DAR NICI TU NU AI PROCEDAT CORECT FATA DE EL.CAT DESPRE TINE FpR mai controleazati nervii ca sunt multi playeri pe care nu ii cunosti poate si noi fundatorii ii cunoastem de mult timp si sunt playeri ok si respectosi.
Torna in alto Andare in basso
Pitic

Pitic


Messaggi : 29
Data d'iscrizione : 25.05.11

Rclamatie Prastie  Empty
MessaggioTitolo: Re: Rclamatie Prastie    Rclamatie Prastie  I_icon_minitimeDom Ago 21, 2011 5:45 pm

Da ma bine deaqma nu o sa mai glumesc cu el pe server si atat.Imi cer scuze pentru gluma prost deplasata si in fata conducerii.Va rog inchideti topicu toti si.au dat cu parerea e totul okey si fpr nu renunta la admin asa sunt eu imi place sa fac viata unui admin mai dificila Very Happy

P.S.: Giannina is gay!
Torna in alto Andare in basso
 
Rclamatie Prastie
Torna in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi in questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum.
AdrenaliN Games :: SERVER ONLINE ::  -_AdreNaliN_- Game Cs 1.6  :: Discussioni e Propposte-
Vai verso: