AdrenaliN Games
Vuoi reagire a questo messaggio? Crea un account in pochi click o accedi per continuare.

AdrenaliN Games

Adrenalin Games Cs 1.6 Italia
 
IndiceCercaUltime immaginiRegistratireclama assassino Server10reclama assassino Order10reclama assassino Contac10Accedi

Sunteti rugati sa intrati pe noul forum www.adrenalin-cs.com acesta va fii inchis !!


 

 reclama assassino

Andare in basso 
5 partecipanti
AutoreMessaggio
Fedea




Messaggi : 7
Data d'iscrizione : 27.07.11

reclama assassino Empty
MessaggioTitolo: reclama assassino   reclama assassino I_icon_minitimeSab Ago 27, 2011 11:11 am

Azi eram pe server shi am bannat jucatorul andr31*wow pentru ca nu termina sa vb la microfon shi injuratura .. Dupa kiteva minute a intrat assassino , ma intrebat ''dc iai dat ban lu andr31*wow '' shi eu iam raspun .. El ia scos bannu shi a ieshit .. Nu cred ca a fost frumos din partea lui ... atit
Torna in alto Andare in basso
predator

predator


Messaggi : 85
Data d'iscrizione : 18.05.11
Età : 44
Località : ita BRESSANONE ro ROMAN

reclama assassino Empty
MessaggioTitolo: Re: reclama assassino   reclama assassino I_icon_minitimeSab Ago 27, 2011 11:32 am

deci ce a facut el nu a fost conform regulamentul se stie ca banul se scoate dor de adminul care la dat sau prin cerere de unban cu toate ca nu era necesar pt ca banul era temporal pe 30 min si era si justificat PROPUN REMOVE nu e nici activ pe sv
Torna in alto Andare in basso
Ospite
Ospite




reclama assassino Empty
MessaggioTitolo: Re: reclama assassino   reclama assassino I_icon_minitimeSab Ago 27, 2011 11:38 am

ma fratilor va zic eu de ce...deci assassin si cu andr31*w0w 1.sunt prieteni in realitate,se cunosc sunt amandoi din torino,apoi joaka mixuri impreuna,si mie introseara cnd ma certam cu unu "Prototype" mia dat destroy,dar stiti de ce? pt ca si prototype e de la torino,se cunosc,joaka mixuri impreuna...predator buna decizie si in plus nici nu e inregistrat sau prezentat pe forum,nu a intrat nici o data pe forum,parerea mea e sa procedati cu parerea lui predator...bft ALL!!!
Torna in alto Andare in basso
A$A$YNO

A$A$YNO


Messaggi : 129
Data d'iscrizione : 17.05.11
Età : 39
Località : Fano

reclama assassino Empty
MessaggioTitolo: Re: reclama assassino   reclama assassino I_icon_minitimeSab Ago 27, 2011 1:51 pm

Deci

Eu vreau sa am o discutie cu el dar nu i-mi raspunde ca nu e la pc


Dar conform regulamentului el ar trebui cel putin 2 saptamani sanctionat pt greselile pe care le-a facut!!!!!!!

Dar precum zice si predator ca ar trebui REMOVE

Intai trebuie sa am o discutie si cred ca ajungem la asa ceva

Pe forum a zis ca nu stie sa intre ca nu este capabil si pt ca nu obisnuieste sa stea pe siteuri

Si ca el doar cs joaca asa mi-a spus,dar destroy si alte prostii si sa scoata banu stie!!

Ok am sa revin cu decizia finala....

Bft PREDA si am inteles intentia ta..
Torna in alto Andare in basso
Ady^87
Admin
Admin
Ady^87


Messaggi : 68
Data d'iscrizione : 17.05.11
Età : 36
Località : Ita.Castelfranco Veneto / Rom.Tecuci

reclama assassino Empty
MessaggioTitolo: Re: reclama assassino   reclama assassino I_icon_minitimeSab Ago 27, 2011 2:00 pm

Da predator ai dreptate si asta trebuie sa intre in cap la toti ,doar noi fondatori avem dreptul de a scote banul sau adminul care la dat , dar trebuie sa aiba o dovada . Asa ca domnul assassino a facut de capul lui ,astept sa vad ce spune si dupa care o sa luom o decizie .
Torna in alto Andare in basso
http://www.adrenalics.com
Camora
Admin
Admin
Camora


Messaggi : 166
Data d'iscrizione : 16.05.11
Età : 41
Località : Italia/Pescara

reclama assassino Empty
MessaggioTitolo: Re: reclama assassino   reclama assassino I_icon_minitimeSab Ago 27, 2011 2:04 pm

man.. ce e de decis... a scos banul unuia care isi bate pula de server si de jucatori... Fedea daca faci rost de ip sau sau de steamid posteazal aici si ii dau eu asa ban ca nici dumnezeu nu il scoate... dar asasin si-a facut datoria fata de prieten si nici in pl nu-l doare de regulamentul care trebuie respectat. atit.

Pentru mine admin Sospendat

si nu e obligator ca daca am zis eu admin suspendat sa ziceti si voi aceiasi.
Torna in alto Andare in basso
https://adrenalincs.forumattivo.it
A$A$YNO

A$A$YNO


Messaggi : 129
Data d'iscrizione : 17.05.11
Età : 39
Località : Fano

reclama assassino Empty
MessaggioTitolo: Re: reclama assassino   reclama assassino I_icon_minitimeSab Ago 27, 2011 2:09 pm

Man

deci stai un pic nu te enerva=)))

Deci ala care a avut ban nu a facut ceva ca sa aiba ban pt totdeauna

Nu intelege gresit

Omul a vb urat si fedea dupa ce ia dat gag si asa nu sa linistit si ia dat BAN 30 MINUTE!!!

Acuma tu nu trebuie sa spui ca-i dai ban pt totdeauna

Adminul assassin a gresit si nu a respectat regulamentul atata tot

Si cam fara admin va ramane :::=)=)BFT
Torna in alto Andare in basso
predator

predator


Messaggi : 85
Data d'iscrizione : 18.05.11
Età : 44
Località : ita BRESSANONE ro ROMAN

reclama assassino Empty
MessaggioTitolo: Re: reclama assassino   reclama assassino I_icon_minitimeSab Ago 27, 2011 3:22 pm

deci playru nu are nici o vina doar adminul care nu a respectat regulamentu (assassino)
5. Din momentul in care un ADMIN intra pe server acesta devine
impartial, neutru. Nu conteaza ca “X, Y sau Z” ii este prieten sau
dusman. Prin urmare nu are voie sa faca diferente intre jucatori.
Torna in alto Andare in basso
 
reclama assassino
Torna in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi in questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum.
AdrenaliN Games :: SERVER ONLINE ::  -_AdreNaliN_- Game Cs 1.6  :: Annunci-
Vai verso: