AdrenaliN Games
Vuoi reagire a questo messaggio? Crea un account in pochi click o accedi per continuare.

AdrenaliN Games

Adrenalin Games Cs 1.6 Italia
 
IndiceCercaUltime immaginiRegistratiCerere referitoare! Server10Cerere referitoare! Order10Cerere referitoare! Contac10Accedi

Sunteti rugati sa intrati pe noul forum www.adrenalin-cs.com acesta va fii inchis !!


 

 Cerere referitoare!

Andare in basso 
2 partecipanti
AutoreMessaggio
MaTTyaS




Messaggi : 3
Data d'iscrizione : 09.09.11

Cerere referitoare! Empty
MessaggioTitolo: Cerere referitoare!   Cerere referitoare! I_icon_minitimeVen Set 09, 2011 7:30 pm

Buna Ziua !

Imi pare rau ca va deranjez, dar as vrea sa ma ajutati si pe mine cu ceva nu stiu daca ma veti ajutam dar imi incerc si eu favoarea Neutral.

As vrea sa va intreb daca imi puteti spune si mie de unde pot lua addons-ul de pe Adrenalin-Zombie-Biohazard am vazut ca este si pe alte servere si poate imi puteti spune si mie de unde il pot lua.

V-as multumi din tot sufletul meu daca m-ati putea ajuta, nu stiti cat de mult as vrea sa am si eu acest addons si niciodata nu am dat de el Neutral ...

Va multumesc din TOT SUFELTUL meu daca ma ajutati !




Torna in alto Andare in basso
Camora
Admin
Admin
Camora


Messaggi : 166
Data d'iscrizione : 16.05.11
Età : 41
Località : Italia/Pescara

Cerere referitoare! Empty
MessaggioTitolo: Re: Cerere referitoare!   Cerere referitoare! I_icon_minitimeSab Set 10, 2011 6:07 pm

Laughing Laughing Addonsul de pe AdrenaliN zombie... era un addons zombie defaul. il poti gasi oriunde pe net. Addonsul a devenit asa cum il vezi dupa multa munca la el de citeva persoane inclusiv si eu. Addonsul nu este publicat nicaeri ca sa-l puteti downloada pe net. Si mai este si pentru sistema operativa Linux.
Torna in alto Andare in basso
https://adrenalincs.forumattivo.it
MaTTyaS




Messaggi : 3
Data d'iscrizione : 09.09.11

Cerere referitoare! Empty
MessaggioTitolo: Re: Cerere referitoare!   Cerere referitoare! I_icon_minitimeSab Set 10, 2011 6:23 pm

Buna Seara !

Din nou scuze pentru deranj si pentru timpul aordat mie...Am facut cererea crezand ca e luat de pe net, deoarece am vazut acest adoons pe mai multe servere crezand ca ma puteti ajuta pentru accesarea unui link de download... Neutral

Sau crezand ca ma veti ajuta cu acest addons de la voi ... Oricum eu va multumesc din tot sufletul pentru timpul acordat Neutral . Tot nu stiu cum sa fac rost de acest addons este frumos si imi place foarte mult si mi-a intrat la inima Mad ... Neutral

Eu va multumesc si o zi buna !
Torna in alto Andare in basso
Camora
Admin
Admin
Camora


Messaggi : 166
Data d'iscrizione : 16.05.11
Età : 41
Località : Italia/Pescara

Cerere referitoare! Empty
MessaggioTitolo: Re: Cerere referitoare!   Cerere referitoare! I_icon_minitimeSab Set 10, 2011 6:33 pm

Man... addonsul asa cum il vezi pe server pot sa til uploadez pe databaze al hostului si il downloadezi... dar asta va fi nu mai devreme de marti siara... Dar uite ca addonsul este pentru linux. daca te intereseaza linux zimi ca sa nu muncesc degiaba
Torna in alto Andare in basso
https://adrenalincs.forumattivo.it
MaTTyaS




Messaggi : 3
Data d'iscrizione : 09.09.11

Cerere referitoare! Empty
MessaggioTitolo: Re: Cerere referitoare!   Cerere referitoare! I_icon_minitimeSab Set 10, 2011 7:47 pm

Salut !

Da, poate fi pe linux Wink .

Iti multumesc din suflet .

Dupa ce uploadezi addons-ul pe un site sau pe host .. Te rog sa-mi trimiti un PM pe forum cu adresa acestuia.

Iti multumesc din suflet .
Torna in alto Andare in basso
 
Cerere referitoare!
Torna in alto 
Pagina 1 di 1
 Argomenti simili
-
» cerere unban
» cerere unban
» Cerere Admin
» Model cerere UnBan
» Cerere plugins-->xredirect.amxx

Permessi in questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum.
AdrenaliN Games :: SERVER ONLINE ::  -_AdreNaliN_- Game Cs 1.6  :: Discussioni e Propposte-
Vai verso: