AdrenaliN Games
Vuoi reagire a questo messaggio? Crea un account in pochi click o accedi per continuare.

AdrenaliN Games

Adrenalin Games Cs 1.6 Italia
 
IndiceCercaUltime immaginiRegistratiServarele --> Community Server10Servarele --> Community Order10Servarele --> Community Contac10Accedi

Sunteti rugati sa intrati pe noul forum www.adrenalin-cs.com acesta va fii inchis !!


 

 Servarele --> Community

Andare in basso 
+2
Camora
own3r
6 partecipanti
AutoreMessaggio
own3r

own3r


Messaggi : 6
Data d'iscrizione : 28.08.11

Servarele --> Community Empty
MessaggioTitolo: Servarele --> Community   Servarele --> Community I_icon_minitimeSab Set 10, 2011 2:01 pm

Deci nu mere hostul ca sa inteleg ca toate sv le vad la pamint,Off?



Scris de Own3r azi simbata 10/092011 la ora 16
Torna in alto Andare in basso
Camora
Admin
Admin
Camora


Messaggi : 166
Data d'iscrizione : 16.05.11
Età : 41
Località : Italia/Pescara

Servarele --> Community Empty
MessaggioTitolo: Re: Servarele --> Community   Servarele --> Community I_icon_minitimeSab Set 10, 2011 5:59 pm

Man serverele sint off pentru ca: Ceva sa intimplat la banca ca nu au fost trimisi banii la firma de unde avem hostul... am aflat de asta azi data de 10/10/2011 cind la orele 9 diminiata ne-au suspendat dedicatul pentru ca nu a fost platit. El defapt a fost platit. La firma de hosting le-am trimis si factura azi ca sa vada ca l-am platit. dar banaca nu a transferit banii nustiu din ce cauza. Asa ca luni diminiata rezolvam triaba cu banca si serverele vor fi on.

Am primit pe yahoo mess mesaje frumoase.... multi se bucura fiindca cred ca ne floodiaza Very Happy cineva... poate il cunosteti Majestic. Imi zice ca el flodeaza Laughing Laughing man ce copii prosti. A vazut ca serverele sint off si crede ca ne flodiaza cineva si ca sa se bage in siama zice ca el Laughing Laughing Laughing o.k. nu este flood caci dedicatul e in franta si are sicureta maxima, nu-i ca kkt-urile din italia. ca il pica urice copil. Pur si simplu l-au suspendat fiindca banca nu a transferit banii. Luni rezolvam triaba.
Torna in alto Andare in basso
https://adrenalincs.forumattivo.it
FpR




Messaggi : 36
Data d'iscrizione : 17.07.11

Servarele --> Community Empty
MessaggioTitolo: Re: Servarele --> Community   Servarele --> Community I_icon_minitimeSab Set 10, 2011 6:20 pm

las ca e bine si asa rau .. mai i-au fondatori o pauza publicitara
o seara placuta .. si pana mea .. PLATITI FACTURILE ALEA :*
o seara placuta tuturor
Torna in alto Andare in basso
Fur$ecutz*




Messaggi : 6
Data d'iscrizione : 09.09.11

Servarele --> Community Empty
MessaggioTitolo: Re: Servarele --> Community   Servarele --> Community I_icon_minitimeSab Set 10, 2011 6:48 pm

hahahahahaha...Majestic vip e pe filmu lui Smile a zis ca vrea el sasi faca svr,plateste ia dedikat Smile face el de toate,forumuri Very Happy hahahahahahahah...vai cat mam mai ras intro seara de el Smile hahaha..bft..
Torna in alto Andare in basso
Camora
Admin
Admin
Camora


Messaggi : 166
Data d'iscrizione : 16.05.11
Età : 41
Località : Italia/Pescara

Servarele --> Community Empty
MessaggioTitolo: Re: Servarele --> Community   Servarele --> Community I_icon_minitimeSab Set 10, 2011 7:10 pm

dal man in plm el 2 luni ma ftt la cap sa intru cu dinsu sa facem nustiu ce sa facem bani cu jucatori... practic film horor, comedie si fantazie tot impreuna... ii zic man dap de ce nu faci tu singur si nu tre sa te imparti cu nimeni... el zice pai nu am bani sai iau domeniu si nustiu cum sa fac servere nustiu cum sa fac nustiu ce plm mai zicia... plm de om. el prcatic vroia sa facem nu am mai inteles pina la urma ce dar sa fac eu sa investesc eu si el sa-mi dee idei credca... ca altceva nu stie si nu poate. dupa ce l-am trimis in pl ca nu aviam scapare de el a zis ca sa vezi cum in 2 zile iti cade dedicatul. a cazut peste vrio luna si ceva. acum. dar nu de la floodul lui. a vazut ca e off. si a inceput sa se laude ca l-a flodat el Laughing da si inca ceva mi-a trimis un linck de pe gametraker cu nuste servere de la lalegane si a zis ca pe alia tot le-a flodat si nu mai pote sa le dia drumu ca a faramat de tot dedicatul cam asa ceva imi explica Laughing
Torna in alto Andare in basso
https://adrenalincs.forumattivo.it
Fur$ecutz*




Messaggi : 6
Data d'iscrizione : 09.09.11

Servarele --> Community Empty
MessaggioTitolo: Re: Servarele --> Community   Servarele --> Community I_icon_minitimeSab Set 10, 2011 10:09 pm

hahhhahahahahahaha...stiu mia zis ceva ca vrea sa faca svr,comunitate,se lauda el...dar asta ca a zis ca el a flodat..hahahahah..pacat ca ma sters din lista de pe steam daca nu ii ziceam is curios ce ar fi zis Smile hahahahahaha..
Torna in alto Andare in basso
MaJestiC_ViP




Messaggi : 2
Data d'iscrizione : 11.09.11

Servarele --> Community Empty
MessaggioTitolo: Re: Servarele --> Community   Servarele --> Community I_icon_minitimeDom Set 11, 2011 11:10 am

Ok hai sa discutam. Sunt MaJestiC_ViP
@ Camora, eu iti vreau tot binele din Lume, si tiam zis 1 luna in urma ca dedicatul o sa cada, (pentru ca am vrut sa te sparii).
@fursecutz nu face copilul pentru ca vrei sa intri inapoi in adrenalin.
Camora, eu nu tiam flodat nici un server, NIMICA.
Pe mine nu ma intereseaza Adrenalin, joc 2 minute si ies depe servere, va las in pace. nu vam facut nimica, nici nu o sa va fac.
daca vreti credetima, daca nu bine...
eu am alte planuri.
Fur, treaba mea ce fac si cu cine fac, nu zi lucruri de pe apa.
nu am zis ca vreau sa cumpar dedicat, si toate prostiile care ai zis.
1) eu nu tiam scos din steam, ai facut tu pasul asta.
Azi am stiut ca serverele voastre sunt DOWN.
camora, nu zice ca iti dau flood ca nu stii ce zici... asta pur si simplu asa crezi, da hai treci la fapturi, tiam facut ceva??? lasatima ma si nu va frecati cu mintea degeaba...
bafta all, si viata placuta
Torna in alto Andare in basso
own3r

own3r


Messaggi : 6
Data d'iscrizione : 28.08.11

Servarele --> Community Empty
MessaggioTitolo: Re: Servarele --> Community   Servarele --> Community I_icon_minitimeDom Set 11, 2011 11:33 am

inteles treaba domnu camora cu servarele se mai intipla ca din cauza plati sal opreasca.

PS:nui ca la tine 1 sau 2 zile se trece cu vederea.... Wink
Torna in alto Andare in basso
MaJestiC_ViP




Messaggi : 2
Data d'iscrizione : 11.09.11

Servarele --> Community Empty
MessaggioTitolo: Re: Servarele --> Community   Servarele --> Community I_icon_minitimeDom Set 11, 2011 11:57 am

fursecutz eu nu vreau sa incep nici o certate cu tine, ca ai 16 ani si inca nu esti bun la cap, da iti zic, ca daca mai scoti o vb despre mine, postez tot ce am vb noi 2 si ai scris si despre adrenalin si camora.... tacem si gata.
Torna in alto Andare in basso
own3r

own3r


Messaggi : 6
Data d'iscrizione : 28.08.11

Servarele --> Community Empty
MessaggioTitolo: Re: Servarele --> Community   Servarele --> Community I_icon_minitimeDom Set 11, 2011 12:11 pm

Ce cistig sati fac reclama pe forum?

Servarele --> Community 400x200 Servarele --> Community 400x2002
Torna in alto Andare in basso
Camora
Admin
Admin
Camora


Messaggi : 166
Data d'iscrizione : 16.05.11
Età : 41
Località : Italia/Pescara

Servarele --> Community Empty
MessaggioTitolo: Re: Servarele --> Community   Servarele --> Community I_icon_minitimeDom Set 11, 2011 12:56 pm

Own3r lasa reclama ce mai multe servere nu dam in chirie... sint de ajunse servere deja... nu vriau sa implu dedicatul ca sa cistig 50 euro si sa fie atiata lag ca sa vezi in reluare si sa nu poti juca de loc.
Torna in alto Andare in basso
https://adrenalincs.forumattivo.it
anonim
Ospite




Servarele --> Community Empty
MessaggioTitolo: re   Servarele --> Community I_icon_minitimeDom Set 11, 2011 2:30 pm

Salutare! Vreau sa va spun ca nu a fost Majestic cu acel flood pentru "laleagane.ro" . Am fost eu, am picat 26 de servere din comunitatea lor in 10 minute. Nu sunt un copil mic (prost / inapt)...am vrut numai sa va spun ca majestic e nevinovat pentru acest fapt.

Despre dedicatul adrenalin, nu a fost floodat.

Bft tuturor.
Torna in alto Andare in basso
Fur$ecutz*




Messaggi : 6
Data d'iscrizione : 09.09.11

Servarele --> Community Empty
MessaggioTitolo: Re: Servarele --> Community   Servarele --> Community I_icon_minitimeDom Set 11, 2011 2:51 pm

hahahahahaha...ce om jalnic...dar infine Smile anonim ce treaba ao tu cu toate astea...boh..ah da...daca vrei sa vb trimite un mesaj pe steam si vb acolo ok ma? (majstic..)
Torna in alto Andare in basso
Camora
Admin
Admin
Camora


Messaggi : 166
Data d'iscrizione : 16.05.11
Età : 41
Località : Italia/Pescara

Servarele --> Community Empty
MessaggioTitolo: Re: Servarele --> Community   Servarele --> Community I_icon_minitimeDom Set 11, 2011 2:55 pm

anonim ha scritto:
Salutare! Vreau sa va spun ca nu a fost Majestic cu acel flood pentru "laleagane.ro" . Am fost eu, am picat 26 de servere din comunitatea lor in 10 minute. Nu sunt un copil mic (prost / inapt)...am vrut numai sa va spun ca majestic e nevinovat pentru acest fapt.

Despre dedicatul adrenalin, nu a fost floodat.

Bft tuturor.

Cu persoana care a postat acest mesj... inainte de al posta. am vb pe skype mai bine de 15 minute despre chestiile astia. "Flood si majestik" Este o persoana care isi cistiga pentru viata Floodind servere, dedicate, siteuri la comanda. Nimic personal... isi cistiga piinia cum poate. Si l-a deranjat faptul ca majestic se lauda ca a flodat lalegane si adrenalin pe cind floodul l-a facut persoana respectiva. si nu adrenalin caci adrenalin e down din alte motive dar lalegane.Dar majestic a vrut sa-si arate ca e superman... cu tote ca e un copil de 16-18 ani care vria, viseaza sa ne cada dedicatul pentru ca intr-un cuvint l-am trimis in pl cind ma huia la cap de 10 ori pe zi sa facem ceva impreuna.

Dupa ce persoana respectiva a dat de linckul forumului Adrenalin cu discutia respectiva. S-a luat de majestic... de ce maninca la kkt ca a flodat el daca nici idee n-are ce e asta flood. Laughing Apoi majestic a intrat pe forum, s-a inregistrat si a scris ceia ce a scris mai sus. Copil cu vise Fantastice.
Torna in alto Andare in basso
https://adrenalincs.forumattivo.it
anonim
Ospite




Servarele --> Community Empty
MessaggioTitolo: Re: Servarele --> Community   Servarele --> Community I_icon_minitimeDom Set 11, 2011 2:57 pm

deci nu sunt majestic, nu stiu ce va face sa credeti asta, infine.

Daca nu credeti ca eu as fi faptasul, va pot demonstra ca pic iar primele 25 de servere de la "laleagane.ro" din gametracker.
Torna in alto Andare in basso
Camora
Admin
Admin
Camora


Messaggi : 166
Data d'iscrizione : 16.05.11
Età : 41
Località : Italia/Pescara

Servarele --> Community Empty
MessaggioTitolo: Re: Servarele --> Community   Servarele --> Community I_icon_minitimeDom Set 11, 2011 3:01 pm

nu man nu e majestic. am vb cu el pe skype la microfon e Roman si are cap pe umere. insa Majestik e Moldovan si are bostan plin cu fantazii pe umere
Torna in alto Andare in basso
https://adrenalincs.forumattivo.it
own3r

own3r


Messaggi : 6
Data d'iscrizione : 28.08.11

Servarele --> Community Empty
MessaggioTitolo: Re: Servarele --> Community   Servarele --> Community I_icon_minitimeLun Set 12, 2011 2:12 pm

[code]Own3r lasa reclama ce mai multe servere nu dam in chirie... sint de ajunse servere deja... nu vriau sa implu dedicatul ca sa cistig 50 euro si sa fie atiata lag ca sa vezi in reluare si sa nu poti juca de loc.[/code

Afost un "Mod da Spune"
Fac gratis... Wink
Torna in alto Andare in basso
A$A$YNO

A$A$YNO


Messaggi : 129
Data d'iscrizione : 17.05.11
Età : 39
Località : Fano

Servarele --> Community Empty
MessaggioTitolo: Re: Servarele --> Community   Servarele --> Community I_icon_minitimeMar Set 13, 2011 5:02 pm

Weeee..Hai salut la toti si mai lasati discutia cu flodu


Ca stiu cine e si anonim nu te mai baga daca nu ai idee cine flodeaza..==)))

Ca daca ai fi flodat nu te bagai pe forum sa spui ca majesic nu are nici o vina da intrai sa zici ca daca nu stiu ce ne flodezi ok?

Asa ca sa lasam tot deoparte si inchidem subiectele de flod ca sa nu creem discutii aiurea..


Si Fursecutz Pt tine as dori sa vb mai putin in lume de rau si dupa sa te lingusesti pe la admini ca sa ne roage sa te iertam ca suntem romani si ca nu trebuie sa facem din astea.

Dar cand tu ne vorbesti pe noi oare de ce trebuie sa suportam toate astea Pt ca nu cred ca ti-am facut ceva tie.

Si nici nu am jignit nici unu din stafu AdreNaiN pe nici un Player...

As dori sa te gandesti bine la orice fapta faci:....


MAJESTIC...Tu tot asa Cred ca mia-u spus vreo 30 de persoane ca tu le spui ca vrei sa deschizi ceva frumos si ca vei face nustiu ce si ca defapt tu nu poti cumpara ca ai la fel ca fursecutz 16 ani si tu ne spui noua :ca fursecut nu gandeste ca are 16 ani?=))

Ce te crezi mai matur??

iN FINE LASA ASTA..
Important este ca va-ti calmat si sa numai cersiti bani pe la lumea aiurea


Face-ti ceva ca sa fiti ajutati dsaca vreti nu sa ceri bani ca sa creezi ceva!!!

Parerea mea!!!BFT i-ti urez in ce vei face si BAFTA LA TOTI !!!!!
Torna in alto Andare in basso
 
Servarele --> Community
Torna in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi in questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum.
AdrenaliN Games :: SERVER ONLINE ::  -_AdreNaliN_- Game Cs 1.6  :: Annunci-
Vai verso: