AdrenaliN Games
Vuoi reagire a questo messaggio? Crea un account in pochi click o accedi per continuare.

AdrenaliN Games

Adrenalin Games Cs 1.6 Italia
 
IndiceCercaUltime immaginiRegistratiADRENALIN FOREVER !!! Server10ADRENALIN FOREVER !!! Order10ADRENALIN FOREVER !!! Contac10Accedi

Sunteti rugati sa intrati pe noul forum www.adrenalin-cs.com acesta va fii inchis !!


 

 ADRENALIN FOREVER !!!

Andare in basso 
+3
Fur$ecutz*
Camora
Ady^87
7 partecipanti
AutoreMessaggio
Ady^87
Admin
Admin
Ady^87


Messaggi : 68
Data d'iscrizione : 17.05.11
Età : 36
Località : Ita.Castelfranco Veneto / Rom.Tecuci

ADRENALIN FOREVER !!! Empty
MessaggioTitolo: ADRENALIN FOREVER !!!   ADRENALIN FOREVER !!! I_icon_minitimeLun Set 12, 2011 9:43 pm

SPER DIN TOATA INIMA CA ACEASTA COMMUNITATE SA DEVINA CAT MAI MARE SI CAT MAI PUTERNICA ,VREAU SA PRECIZEZ CA NU AM NIMIC CU NIMENI ,SI MEREU O SA AM RESPECT FATA DE FONDATORI PT CA STIU CA NU A FOST USOR SA AJUNGEM PANA AICI SI DE ADMINI CARE AU SUSTINUT ACEASTA COMMUNITATE SI SPER SA O FACETI INCONTINUARE SI SA AJUNGA CAT MAI SUS, ,AM SA AJUT COMMUNITATEA INCONTINUARE CU PREZENTA PE FORUM SI CU PARTEA ECONOMICA ,PT CA NU E USOR SA TII UN DEDICAT, POATE MULTI DINTRE VOI NU CREDETI PT CA NICI EU NU CREDEAM LA INCEPUT, DAR IN AFARA DE CS IN SPATELE UNUI JOC SUNT PERSOANE CARE PUN SUFLET SI NOPTI NEDORMITE SI ANUMITE PERSOANE NU STIU SA APRECIEZE,DAR DIN MOTIVE PERSONALE EU MA RETRAG DIN FUNCTIA CA FONDATOR/ADMINISTRATOR/ADMIN. BAFTA ALL. SI SUCCES INCONTINUARE!!!







ADRENALIN FOREVER!!!

Torna in alto Andare in basso
http://www.adrenalics.com
Camora
Admin
Admin
Camora


Messaggi : 166
Data d'iscrizione : 16.05.11
Età : 41
Località : Italia/Pescara

ADRENALIN FOREVER !!! Empty
MessaggioTitolo: Re: ADRENALIN FOREVER !!!   ADRENALIN FOREVER !!! I_icon_minitimeLun Set 12, 2011 9:59 pm

weeei de ceeee. nooo cazzooo daii....
Torna in alto Andare in basso
https://adrenalincs.forumattivo.it
Fur$ecutz*




Messaggi : 6
Data d'iscrizione : 09.09.11

ADRENALIN FOREVER !!! Empty
MessaggioTitolo: Re: ADRENALIN FOREVER !!!   ADRENALIN FOREVER !!! I_icon_minitimeMar Set 13, 2011 12:07 pm

O.o de ce?
Torna in alto Andare in basso
A$A$YNO

A$A$YNO


Messaggi : 129
Data d'iscrizione : 17.05.11
Età : 39
Località : Fano

ADRENALIN FOREVER !!! Empty
MessaggioTitolo: Re: ADRENALIN FOREVER !!!   ADRENALIN FOREVER !!! I_icon_minitimeMar Set 13, 2011 4:45 pm

Da ce ai mane?

Hai lasa tot deoparte si nu te enerva si revino langa noi!!!!


Stii bine cat se munceste si tu ai fost langa noi ..


Lasa supararea si revino printre noi!!!!

Respect .....!!!!
Torna in alto Andare in basso
<sG>dj_keb ak.47

<sG>dj_keb ak.47


Messaggi : 48
Data d'iscrizione : 17.05.11
Età : 36
Località : como

ADRENALIN FOREVER !!! Empty
MessaggioTitolo: Re: ADRENALIN FOREVER !!!   ADRENALIN FOREVER !!! I_icon_minitimeMar Set 13, 2011 6:31 pm

adyta nu ne dezamagi chiar akm cand am inceput sa devenim din ce in ce mai puternici.eu stiu k in ultimu timp nu prea am fost activ pe forum si pe server dar sper ca curand sa revin in fortza si sa ma invete si pe mine cineva ce insemna sa fii fundator k adevarat:D
Torna in alto Andare in basso
FpR




Messaggi : 36
Data d'iscrizione : 17.07.11

ADRENALIN FOREVER !!! Empty
MessaggioTitolo: Re: ADRENALIN FOREVER !!!   ADRENALIN FOREVER !!! I_icon_minitimeMer Set 14, 2011 9:17 am

Bre Adisor ? Smile) esti de minune
de ce nu pui si motivul sa vedem sa ne consolam .. mie imi pare rau sa renunti
oricum .. esti un baiat de nota 10 .. eu zic sa te mai gandesti sa nu renunti asa usor ..
e prea multa munca pt voi stiu ca este greu ..
te rog gandestete . acum cand e ce-a mai mare comunitate din it .. acum tre sa renunti ?
Torna in alto Andare in basso
Ady^87
Admin
Admin
Ady^87


Messaggi : 68
Data d'iscrizione : 17.05.11
Età : 36
Località : Ita.Castelfranco Veneto / Rom.Tecuci

ADRENALIN FOREVER !!! Empty
MessaggioTitolo: Re: ADRENALIN FOREVER !!!   ADRENALIN FOREVER !!! I_icon_minitimeMer Set 14, 2011 7:49 pm

nu sunt suparat, nu sunt nervost si nu am nervi, nu are nici o treaba nervi cu pasiunea si cu tot ce ai spus tu asasyno eu nu v-am abandonat eu doar ma retrag din functie atat, cum am spus si mai sus am sa ajunt in continuare communitatea din punct de vedere financiara si moral ,am sa fiu mereu prieten cu toti voi cum am fost si inainte si credetima asta este singurul motiv nu am nimic cu nimeni,nu sunt copil sa ma supar de la anumite porcarii sau cine stie ce zice unu pe sv si eu sa pun botul, am 24 de ani si anumite decizi cred ca sunt in stare sa le iau si singur. va multumesc tuturor pt intelegere.
Torna in alto Andare in basso
http://www.adrenalics.com
predator

predator


Messaggi : 85
Data d'iscrizione : 18.05.11
Età : 44
Località : ita BRESSANONE ro ROMAN

ADRENALIN FOREVER !!! Empty
MessaggioTitolo: Re: ADRENALIN FOREVER !!!   ADRENALIN FOREVER !!! I_icon_minitimeSab Set 17, 2011 6:06 pm

ady nimic nu e usor stim asta daca vrei vrei sa ai ceva tre sa muncesti si daca nu mai e o varianta DACA NU AI ATUNCI FURA (nu este recomandata)
Torna in alto Andare in basso
kill_aro
Ospite




ADRENALIN FOREVER !!! Empty
MessaggioTitolo: esti pln de adrenalin(a) unde pnm pleci?   ADRENALIN FOREVER !!! I_icon_minitimeGio Set 29, 2011 10:59 pm

Deci nu se poate,mane nu te arunca in spatele trenului,nu se accepta,VETO nene,intelegi?ai obligatia sa nu ai dreptu l!!!nicaieri pe nici un sv nu ma simtit mai in fam.k aici,iar asta inseamna toti...fondatori admin playeri etc!!!ady toata increderea in tine k te razgandesti...si nu uita :DACA NU MERGE NU FORTA,DOAR FOLOSESTE UN CIOCAN MAI MARE(NE-RECOMANDATA)
Torna in alto Andare in basso
 
ADRENALIN FOREVER !!!
Torna in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi in questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum.
AdrenaliN Games :: SERVER ONLINE ::  -_AdreNaliN_- Game Cs 1.6  :: Annunci-
Vai verso: